Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

«تویز آر آس» غول تولید اسباب بازی آمریکا اعلان ورشکستگی کرد

«تویز آر آس» غول  تولید اسباب بازی آمریکا اعلان ورشکستگی کرد
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

شرکت «تویز آر آس»، یکی از بزرگترین کمپانی‌های آمریکایی تولیدکننده اسباب بازی اعلان ورشکستگی کرده اما به فعالیتهای خود ادامه خواهد داد.

با این وجود این شرکت و شعب آن می توانند از فصل یازده قانون آمریکا مربوط به امور ورشکستگی بهره جوید. براساس مفاد این فصل سازوکارهای حفظ فعالیتهای شرکت دچار بحران باید اجرا شود. شرکت «تویز آر آس» اعلام کرده موافقت بانکها برای دریافت وامی بیش از ۳ میلیارد دلار را بدست آورده است. اعطای این وامها منوط به موافقت و تایید دادگستری ایالات متحده است.

Our store and online operations are continuing as usual so you can continue to be a #ToysRUsKid! 1/5

— ToysRUs (@ToysRUs) 19 septembre 2017

دیو برندون، مدیرعامل شرکت «تویز آر آس» ابراز امیدواری کرده مشکلات و تعهدات مالی شرکت حل و فصل شود. وی هدف اصلی کمپانی را همکاری موثر با بستانکاران و صاحبان اوراق قرضه برای رسیدن به تجدیدساختار بدهی‌های شرکت معرفی کرده است.

بدین ترتیب شرکت «تویز آر آس» با تجدیدساختار بدهی‌های خود می تواند به برنامه‌های سرمایه گذاری خود سر و سامان بخشد و در بلندمدت به رشد برسد.

صندوق‌های سرمایه گذاری کی کی آر و بین کپیتال با مشارکت شرکت معاملات املاک «ورنیدو ریالیتی تراست» در سال ۲۰۰۵ شرکت «تویز آر آس» را به مالکیت خود درآوردند. ارزش این نقل و انتقال ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار گزارش شده است. با این وجود انجام این معامله به بالارفتن میزان بدهی بالای این کمپانی منجر شد.

شرکت «تویز آر آس» صاحب یک هزار و ۶۰۰ فروشگاه و مرکز فروش است. نیروی کار این کمپانی به رقم ۶۴ هزار نفر می رسد.

Toys ‘R’ Us files for bankruptcy protection in the US but says its 1,600 stores worldwide will continue to operate https://t.co/mJgWguhJzMpic.twitter.com/M1kb6uvWqz

— CNN Breaking News (@cnnbrk) 19 septembre 2017

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قدیمی‌ترین شرکت گردشگری جهان ورشکست شد