منزل مدیرسابق کمپین انتخاباتی ترامپ تفتیش شد

منزل مدیرسابق کمپین انتخاباتی ترامپ تفتیش شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ماموران اف‌بی‌آی با هدف دستیبابی به اسناد مربوط به مالیات و مدارک مربوط به حساب های احتمالی در بانک های خارجی از منزل پل مانافورت، مدیر سابق کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ بازرسی بعمل آورده اند.

آگهی

ماموران اف‌بی‌آی با یورش ناگهانی به یکی از محل های اقامت پل مانافورت در حومه ویرجینیا و بدون اطلاع قبلی، در مورد ارتباطات خارجی وی این محل را مورد تفتیش و بازرسی قرار داده اند.

به گفته منابع آگاه، این اتفاق و یورش در ۲۶ ماه ژوئیه روی داده و ماموران مدارک و اسنادی را در راستای تحقیق پیرامون احتمال دخالت روسیه در انتخابات به سود آقای ترامپ ضبط کرده اند.

این بازرسی ساعاتی پس از حضور داوطلبانه مانافورت در برابر اعضای کمیسیون اطلاعات سنای آمریکا در خصوص پرونده دخالت روسیه در انتخابات آمریکا صورت گرفته بود.در پرونده مربوط به دخالت روس ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پای شماری از نزدیکترین افراد به دونالد ترامپ از جمله دونالد ترامپ جونیور، پسر، و جارد کوشنر، داماد آقای ترامپ نیز به میان کشیده شده است.

باور منتقدان آقای ترامپ خصوصا حزب دموکرات آمریکا بر این است که روسیه با هک ایمیل‌های حزب د‌‌موکرات به هنگام رقابت های انتخاباتی به زیان هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ها و به سود دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان عمل کرده و سرنوشت انتخابات را تغییر داده است.

رئیس جمهوری آمریکا اتهامات و سر و صداها در مورد اتهام دخالت روس ها در انتخابات و نیز دیدار یاران و نزدیکان وی با مقامات روس را «هیاهویی برای هیچ» می خواند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

احتمال جلوگیری از شهادت دادن جیمز کومی در سنا از سوی ترامپ

دخالت روسیه در انتخابات آمریکا؛ ترامپ وکیل خصوصی استخدام کرد

ادعای نویسنده کتابی جدید درباره مرداک: آرزوی میلیاردر ۹۲ ساله آمریکایی شنیدن خبر مرگ ترامپ است