Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

داماد ترامپ در کمیته تحقیق سنا شهادت داد

داماد ترامپ در کمیته تحقیق سنا شهادت داد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

جارد کوشنر، داماد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در برابر کمیته تحقیق در سنای این کشور در خصوص جنجال ناشی از دخالت روس ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شهادت داد.
وی پس از جلسه سنا گفت: «تمام کارهای من درست بودند و در چارچوب روند عادی کارزار انتخاباتی صورت گرفتند.»

آقای کوشنر پیش از حضور در این جلسه نیز در بیانیه ای هرگونه ارتباط «نامناسب و نامتعارف» و یا «منابع مالی» روس ها برای فعالیت های تجاری خود را رد کرده بود.

آقای کوشنر ۳۶ ساله داماد و در عین حال مشاور ارشد دونالد ترامپ است. وی در زمان رقابت های انتحاباتی استراتژی دیجیتالی رقابت آقای ترامپ را سر و سامان می داد و مدیریت می کرد.
وی همچنین در پایان بیانیه با تاکید بر این که نه او و نه هیچکدام از اعضای تیم انتخاباتی ارتباط هیچ تبانی با روس ها نداشته اند جمله ای آورده که اشاره دارد به این که «شاید چهار ارتباط با نمایندگان روس» داشته که بعد یا در حین رقابت های انتخاباتی بوده است.

در بیانیه توضیحی خود آقای کوشنر اشاره ای به دیدار با وکیل روس بنام ناتالیا وسلنیتسکایا نمی کند، وکیلی که وعده داده بوده تا اطلاعاتی که به وجه هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ها در انتخابات خدشه می زد در اختیار کمپین ترامپ قرار دهد، نمی کند.

روزنامه نیویورک تایمز آمریکا اولین منبعی بود که از دیدار خصوصی نزدیکان دونالد ترامپ و اتباع روسی به هنگام رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داد و افشاگری کرد.

گزارش ها حاکی است که جارد کوشنر، به همراه دونالد ترامپ جونیور، پسر دونالد ترامپ و پل جی مانافورت، رئیس وقت ستاد انتخاباتی آقای ترامپ در دیدار با خانم وسلنیتسکایا حاضر بوده است.

سنا و مقامات ایالات متحده آمریکا در حال تحقیق و بررسی پیرامون دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به نفع دونالد ترامپ هستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بایدن پس از اشتباه گرفتن زلنسکی با پوتین: مصمم به ادامه رقابت هستم و ترامپ را شکست خواهم داد

از نخستین سناتور تا جرج کلونی و سلبریتی‌ها؛ درخواست‌ها از بایدن برای کناره‌گیری از نامزدی شدت گرفت

سخنرانی قاطعانه بایدن در نشست سران ناتو؛ آیا اوکراین جلوی پوتین را خواهد گرفت؟ تردیدها چه می‌شود؟