Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

دیوان عالی آمریکا طرف پدربزرگ مادربزرگ ها را گرفت

دیوان عالی آمریکا طرف پدربزرگ مادربزرگ ها را گرفت
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

قضات دیوان عالی آمریکا در نشست روز چهارشنبه خود درخواست دولت ترامپ برای توقف حکم دادگاه هاوایی و ممانعت از سفر برخی از اعضای خانواده اتباع شش کشور به این کشور را رد کردند. این حکم که با ۶ رای مثبت در برابر ۳ رای منفی صادر شده به این معناست که دولت آمریکا باید این افراد را با پدربزرگ مادربزرگ ها و دیگر خویشان و اقوامشان پذیرا باشد.

SCOTUS won’t let Trump travel ban hit grandparentshttps://t.co/cs2OtGMMVZpic.twitter.com/fOfPUQb4m7

— NM-Politico (@NM_Politico) July 19, 2017

دولت دونالد ترامپ روز جمعه از دیوان عالی آمریکا خواسته بود تا در مورد رای قاضی هاوایی در کاهش دادن فهرست افرادی که شامل محدودیت موقت ورود به خاک ایالات متحده می شوند ورود کند.

Supreme Court partly rejects Trump in latest travel ban fight: https://t.co/07YQJKlgDG via lawrencehurley</a> <a href="https://t.co/rIVcrEoDoL">pic.twitter.com/rIVcrEoDoL</a></p>— Reuters Politics (ReutersPolitics) July 19, 2017

البته در حوزه پذیرش مهاجران دادگاه دست دولت را بازتر کرد؛ بدین مفهوم که دولت ترامپ می تواند تدابیر سختگیرانه تری را در ارتباط با پناهجویان به اجرا بگذارد و موقتا مجوز ورود آنها را محدودتر کند.

U.S. Supreme Court allows Trump administration to limit the entry of refugees, rejects bid to include grandparents in travel ban – REU

— BNO News (@BNONews) July 19, 2017

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چالش‌های پیش‌روی دبیر کل جدید ناتو؛ از بازگشت ترامپ تا تهدیدات چین و روسیه

زنی که از سقوط آسانسور از طبقه ۷۵ یک آسمان‌خراش جان سالم به در برد

ترامپ یا بایدن؟ چینی‌ها کدام‌یک را ترجیح می‌دهند؟