شایا لابوف: معتادم، بابت دشنام ها عذرخواهی می کنم

شایا لابوف: معتادم، بابت دشنام ها عذرخواهی می کنم
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

شایا لابوف، هنرپیشه آمریکایی بابت دشنام هایش به افسران پلیس سیاهپوست ایالت جورجیا و پرخاشجویی هنگام بازداشت اخیرش در این ایالت عذرخواهی کرد.

این هنرپیشه ۳۱ ساله هالیوودی در ساعات اولیه روز شنبه گذشته در سالن انتظار هتلی در شهر ساوانا در شرق ایالت جورجیا بازداشت شد. اتهام وی «رفتار ناهنجار» و «نشئگی در فضای عمومی» عنوان شده است.

هر چند شایا لابوف پس از چند ساعت از بازداشت آزاد شد اما در چند ویدئویی که اداره پلیس ساوانا از مدت اقامت او در بازداشتگاه منتشر کرد، این بازیگر در حال ناسزاگویی به افسران زن و مرد پلیس ساوانا دیده می شود. شایا لابوف در دشنام های خود تابعیت آمریکایی این افسران پلیس را که چند تَن از آنها سیاهپوست هستند، زیر سوال می برد. او همچنین خطاب به یک افسر سیاهپوست می گوید: «تو مستقیما به جهنم خواهی رفت.» وی دلیل بازداشت شدن خود را رنگ سفید پوستش قلمداد می کند.

به دنبال انتشار این ویدئوها شایا لابوف در متنی که در صفحه توئیترش منتشر کرد از «شرمساری عمیق» خود بابت رفتارش سخن گفت. او از «خویشتنداری» افسران پلیس ساوانا در هنگام دستگیری تشکر کرده و «صادقانه» از آنها عذرخواهی کرده است.

شایا لابوف که سابقه همکاری با کارگردانانی همچون استیون اسپیلبرگ و لارس فون تریه را دارد، در این متن به مشکل اعتیاد خود نیز اشاره کرده است. او پیش از این به دنبال بازداشت در سال ۲۰۱۴ میلادی یک دوره درمانی را برای معالجه اعتیاد به الکل سپری کرده بود.

این بازیگر آمریکایی در ماه ژانویه نیز در جریان تظاهرات علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده در نیویورک دستگیر شده بود.

pic.twitter.com/OoUpBpr9vg

— Shia LaBeouf (@thecampaignbook) July 12, 2017

This is what happened when Shia LaBeouf was arrested for allegedly being drunk and disorderly. Read more: https://t.co/yowt8TPuVvpic.twitter.com/eVbKs6TPO0

— ITV News (@itvnews) July 12, 2017

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تیراندازی در ایالت تنسی آمریکا دست کم ۲ کشته و شش زخمی به جا گذاشت

جنگ غزه؛ واشنگتن برای نخستین بار یک گردان ارتش اسرائیل را تحریم می‌کند

مردی که مقابل دادگاه محاکمه ترامپ خودسوزی کرده بود جان باخت