Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

سباستین لوب، نخستین صدرنشین مسابقات رالی جاده ابریشم ۲۰۱۷

سباستین لوب، نخستین صدرنشین مسابقات رالی جاده ابریشم ۲۰۱۷
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مسابقات رالی جاده ابریشم ۲۰۱۷ روز جمعه طی مراسمی ویژه از میدان سرخ مسکو در پایتخت روسیه آغاز شد.

آگهی

مسابقات رالی جاده ابریشم ۲۰۱۷ روز جمعه طی مراسمی ویژه از میدان سرخ مسکو در پایتخت روسیه آغاز شد. در مسابقات امسال ۳۸۵ خودرو برای رسیدن به خط پایان در چین، مسیری به طول ده هزار کیلومتر را می پیمایند. در مراسم افتتاحیه که به رغم بارش تگرگ با استقبال خوبی همراه بود، رانندگان و کمک هایشان از جمله سیریل دپره، مدافع عنوان قهرمانی به حضار معرفی شدند.

دپره در این مراسم گفت: « بودن و نبودن آفتاب مهم نیست. همه ما با میدان سرخ آشنا هستیم و حضور در اینجا با خودرو مسابقه، مثل این پژو، بسیار جذاب و فوق العاده است. از این لحظات لذت می برم.»

سیریل دپره به طور قطع امسال کار دشواری را پیش رو دارد. بسیاری از چهره های مطرح مسابقات رالی برای رقابت و جلوگیری از موفقیت او نقشه ها کشیده اند. یکی از آنها یزید الراجحی عربستانی راننده تیم مینی است که سال گذشته رقابتی بسیار نزدیک با دپره داشت.

در بخش کامیون، رانندگان کاماز تلاش خواهند کرد برتری خود را پس از پنج بار موفقیت متوالی در این مسابقات حفظ کنند.

نخستین مرحله از رالی جاده ابریشم ۲۰۱۷ میان مسکو و چاباق سر در سواحل رود ولگا با باران و باد همراه بود. در پایان شصت و یک کیلومتر مسابقه، سیریل دپره با کسب مکان سوم ۲ دقیقه از صدرنشین عقب افتاد. الراجحی، نخستین راننده تیم مینی پس از دپره در مکان چهارم قرار گرفت.

اما پیروز مرحله نخست کسی نبود جز سباستین لوب فرانسوی، راننده تیم پژو و دارنده ۹ عنوان قهرمانی جهان که زودتر از استفان پترانسل، هم تیمی اش از خط پایان گذشت.

لوب پس از یپروزی در مرحله نخست گفت: «مرحله دشواری بود با گرد و غبار زیاد و نقاط لغزنده که دقت زیادی را می طلبید. این تنها مرحله اول بود که بایست از خط پایان آن عبور می کردیم. حالا پس از عملکردی خوبی که نشان دادیم همه چیز عالی است.»

در بخش کامیون مارتین کولومی، از جمهوری چک صدر نشین جدول کلی است. رانندگان تیم تاترا با کسب مکان اول و دوم بالاتر از کاماز قرار گرفتند و شگفتی ساز مرحله نخست بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پیروزی نوویل در مسابقات رالیِ کاتالونیا؛ اوژیه صدرنشین باقی ماند

فرمول یک؛ همیلتون روند پیروز‌ی‌ در مسابقات فصل را از دومین گرند پری اتریش آغاز کرد

رالی مراکش؛ ناکامی بزرگ العطیه و پترانسل در مرحله چهارم