مسی با بارسلون تمدید کرد

مسی با بارسلون تمدید کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلون قرارداد خود را با این باشگاه تا چهار سال دیگر تمدید کرد.

باشگاه بارسلون روز چهارشنبه اعلام کرد با لیونل مسی مهاجم سرشناس خود برای تمدید قرارداد تا پایان ژوئن سال ۲۰۲۱ به توافق رسیده است.

در بیانیه باشگاه بارسلون آمده است این توافق تا هفته های آتی، پیش از حضور لیونل مسی در تمرینات باشگاه نهایی خواهد شد.

مسی که روز جمعه پس از یازده سال زندگی مشترک و تولد دو فرزندش با آنتونلا روکوزو، عشق دوران کودکی اش ازدواج کرد اکنون در ماه عسل به سر می برد.

قرار داد فعلی نابغه آرژانتینی تیم بارسلون که دریافت چهار توپ طلا را در کارنامه دارد سال ۲۰۱۸ به پایان می رسد.

به نوشته نشریات ورزشی اسپانیا قرارداد جدید این مهاجم سی ساله که عنوان بهترین گلزن تاریخ بارسلون را با خود یدک می کشد دارای یک بند توافقی برای تمدید یکسال اضافه تر از مدت تعیین شده است.

رسانه ها هنوز جزئیاتی از مبلغ قرار داد جدید لیونل مسی را منتشر نکرده اند اما به نوشته مارکا، نشریه معتبر اسپانیایی، بند مربوط به فسخ این قرارداد حدود ۳۰۰ میلیون یورو تعیین شده است.

بارسلون در بیانیه خود ضمن ابراز خرسندی از تداوم حضور مسی و تعهد وی به عنوان بهترین بازیکن تاریخ این باشگاه، وی را رشد یافته این باشگاه و نماد دوران فوق العاده مملوء از موفقیت این تیم معرفی کرده است.

When you hear #Messi is staying at FCBarcelona</a> four more years <a href="https://twitter.com/hashtag/Messi2021?src=hash">#Messi2021</a> <a href="https://t.co/sDvQiBMAGu">pic.twitter.com/sDvQiBMAGu</a></p>— FC Barcelona (FCBarcelona) 5 juillet 2017

لیونل مسی سیزده سال پیش وارد مرکز آموزش باشگاه بارسلون شد و طی سیزده فصل حضور حرفه ای در ۵۸۳ مسابقه با پیراهن این باشگاه ۵۰۷ گل به ثمر رساند.

نابغه فعلی دنیای فوتبال با این تیم هشت بار قهرمان لالیگا شده و چهار بار نیز جام قهرمانی چمپیونز لیگ را بالای سر برده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کوتاه‌ترین مرز جهان میان کدام کشورهاست؟

روبیالس در پرونده بوسه اجباری با خطر محکومیت به دو سال و نیم زندان روبرو است

همه چیز درباره ویزای دورکاری در اسپانیا؛ چرا طرح دولت مادرید چندان با استقبال مواجه نشد؟