Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

کیمیا علیزاده «باید جراحی شود»

کیمیا علیزاده «باید جراحی شود»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

پزشکان کیمیا علیزاده٬ قهرمان تکواندوی ایران٬ می گویند بدن او آسیب دیده و باید جراحی شود.

به گفته تیم پزشکی، کیمیا علیزاده ۱۹ ساله با وجود آسیب های وارده سه عمل جراحی جدی پیش رو دارد و در صورت انجام این جراحی ها این قهرمان تکواندوی ایران دستکم یک سال از میادین دور خواهد بود.

به گزارش تسنیم به نقل از مهرو کمرانی٬ سرمربی خانم علیزاده، این قهرمان تکواندو قبل از مسابقات المپیک آسیب دیده بود اما با هدف شرکت در رقابت های ریو جراحی را عقب انداخت. خانم کمرانی همچنین افزود که بعد از جراحی مچ دست٬ پای کیمیا نیز باید جراحی شود.

با این حال به گزارش خبرگزاری ایلنا، خانم علیزاده گفته فعلا تصمیمی برای زمان جراحی نگرفته است.

#كيمياعليزاده با وجود عمل مچ پای چپ و مصدومیت شدید دست راست و مچ پای راست به فينال جهاني تكواندو رسيد.باريكلا دختر pic.twitter.com/YH8mLafkzv

— علی عالی (@aliaalei) June 30, 2017

کیمیا علیزاده در مسابقات جهانی تکواندو در کره جنوبی مدال نقره گرفت. او تنها زن ایرانی است که در مسابقات المپیک موفق به کسب مدال شده است.

اگرچه کسب مدال نقره از سوی او واکنش منتقدان را در پی داشت اما کیمیا علیزاده در پیامی در صفحه اینستاگرامش از اینکه موفق به کسب مدال طلا نشده از مردم عذرخواهی کرد.

حامیان او با انتشار عکس آسیب دیدگی های او خطاب به منتقدان گفتند که او با وجود این آسیب ها در مسابقات شرکت کرد و مدال نقره گرفت.

این دست وپای دختر نوزده ساله ایه که امروز باوجود مصدومیت مردانه جنگید و نائب قهرمان شد،دمت گرم قهرمان#كيمياعلیزادهpic.twitter.com/echHK31dG1

— Zirects (@Mahshid72683441) June 30, 2017

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کیمیا علیزاده به آلمان مهاجرت می‌کند

کیمیا علیزاده: من یکی از میلیون‌ها زن سرکوب شده در ایرانم

«امیدوارم مسئولان ورزش قدر کیمیا را بدانند»