Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران: تهران، لندن و پاریس نیست

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران: تهران، لندن و پاریس نیست
Copyright 
نگارش از امید لهبی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied
آگهی

سپاه پاسداران ایران عملیات موشکی علیه مواضع داعش در دیرالزور سوریه را موفقیت آمیز خواند. بگفته سرتیپ رمضان شریف، سخنگوی سپاه هر ۶ موشک به مقرهای فرماندهی و مراکز تسلیحاتی داعش اصابت کرده اند.

سخنگوی سپاه با بیان اینکه پرتاب موشک‌ها از دو استان عمدتا سنی‌نشین دارای پیام وحدت همه ایرانیان است، گفت: «حامیان بین‌المللی و منطقه‌ای تروریست‌ها باید پیام هشدارآمیز عملیات موشکی را درک کنند.»

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران نیز درباره چگونگی عملیات گفت: «موشک‌ها از ایران شلیک شد، بر فراز عراق عبور کرد، در سوریه فرود آمد و توسط هواپیماهای بدون سرنشینی که از اطراف دمشق به پرواز درآمده بود بر فراز دیرالزور اصابت‌ها را همزمان برای ما مخابره کرد…. دشمنان ما باید بدانند تهران، لندن و پاریس نیست.»

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت که حملات موشکی با اطلاع دولت سوریه بود. وی همچنین تاکید کرد که ایران با تمام توان و تجربه، از «امنیت شهروندانش در مقابله با تروریسم» دفاع خواهد کرد.

همزمان برخی رسانه‌های ایران از کشته شدن یکی از فرماندهان ارشد داعش در حمله موشکی ایران خبر دادند. ادعا می شود این فرد «سعد الحسینی» معروف به «ابوسعد» تبعه عربستان سعودی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در دیرالزور

چرا قرار دادن سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی برای اتحادیه اروپا و بریتانیا آسان نیست؟

ایران همچنان در فهرست سیاه اف‌ای‌تی‌اف باقی ماند