نماینده مجلس ایران: بازوان داعش در دفتر برخی مسئولان لانه کرده است

نماینده مجلس ایران: بازوان داعش در دفتر برخی مسئولان لانه کرده است
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

محمد دهقان، نماینده مجلس ایران می گوید در دفتر برخی مسئولان کشور جاسوسانی «لانه» کرده‌اند که بازوان گروه داعش هستند و مهاجمان حمله تهران را از نظر اطلاعاتی تغذیه کرده بودند.

نماینده طرقبه و چناران در مجلس در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار داشت: «داعش صرفاً همین چند نفری که به مجلس حمله کردند، نیستند، داعش بازوانی دارد از جمله جاسوسانی که در دفتر برخی مسئولان کشور لانه کرده‌اند که باید با آنها برخورد شود.»

محمد دهقان همچنین حملات روز چهارشنبه گذشته در تهران را «هشداری برای همه از جمله وزارت اطلاعات» دانست و خواستار تقویت این وزارتخانه شد. به گفته این نماینده، محمود علوی، وزیر اطلاعات در جلسه غیرعلنی مجلس در مورد نحوه عبور از مرز گروهی از مهاجمان و سفر آنها به تهران و در نهایت حمله شان به مجلس «نظر روشنی» نداشته است.

محمد دهقان در مورد حمله به مجلس افزود: «اگر خواست خدا، گیج بودن تروریست‌ها و گم شدن آنها نبود، ممکن بود خطرات بیشتری برای کشور ایجاد شود و فاجعه‌ای در کشور اتفاق بیفتد.»

نماینده طرقبه و چناران همچنین خواستار مراقبت بیشتر مسئولانی شد که به گفته او «هر از چند گاهی وجود جاسوسان امنیتی میان آنها لو می‌رود.»

محمد دهقان در انتخابات ریاست جمهوری اخیر رئیس ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف، شهردار تهران بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

از «علت و ملت» و «کمربند شیعی» تا «امپراتوری باستان»؛ استعاره‌های ماندگار کیسینجر از ایران

آیا ایران می‌تواند با ترکیه بر سر مواضع مشترک علیه اسرائیل به توافق برسد؟

سفر رئیس جمهوری ایران به ترکیه در آخرین لحظات لغو شد