کاستا از چلسی رفتنی شد

کاستا از چلسی رفتنی شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied
آگهی

دیه گو کاستا پس از سه فصل حضور در جمع آبی پوشان لندنی، تابستان امسال این تیم را ترک می کند.

مهاجم اسپانیایی و ملی پوش تیم چلسی روز چهارشنبه در پایان دیدار دوستانه تیم ملی کشورش مقابل کلمبیا که با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید از تصمیم قطعی خود برای جدا شدن از آبی پوشان خبر داد.

کاستا دلیل این تصمیم را قرار نداشتن در برنامه های آنتونیو کونته، سرمربی چلسی برای فصل آتی اعلام کرده است. او با ذکر این نکته که پیامی از سوی کونته مبنی بر عدم نیاز به حضورش در تیم دریافت کرده تصریح کرد برغم داشتن قرار داد مجبور است به تیم دیگری برای ادامه دوران بازیگری اش فکر کند.

این مهاجم بیست و هشت ساله که انجام پانزده مسابقه با پیراهن تیم ملی اسپانیا را در کارنامه دارد از احتمال بازگشت به اتلتیکو مادرید، تیمی که قبل از پیوستن به چلسی در آن عضویت داشت، سخن گفته است. این درحالیست که با توجه به محرومیت اتلتیکو مادرید در جذب بازیکن که از سوی فیفا بر ضد این تیم اعمال شده، تحقق این انتقال به احتمال زیاد با مشکل مواجه خواهد شد.

اتلتیکو مادرید به دلیل نادیده گرفتن قوانین فیفا در خصوص انتقال بازیکنان رده های پایه تا ژانویه ۲۰۱۸ از جذب بازیکن جدید محروم است.

دیه گو کاستا که دوبار در سالهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ با چلسی قهرمان لیگ برتر جزیره شده در رقابت های این فصل ۳۵ بار در ترکیب آبی پوشان قرار گرفت و ۲۰ گل نیز برای این تیم به ثمر رساند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چلسی گران‌ترین دروازه‌بان جهان را به خدمت گرفت

افشاگری‌های تلخ دله‌ آلی؛ از آزار جنسی در کودکی تا بازپروریِ دوران اعتیاد

شگفتی‌سازی تیم ملی نوجوانان ایران ادامه می‌یابد؟ انگلستان دومین حریف ایران در جام جهانی