راننده خودروی حادثه میدان تایمز نیویورک سابقه رانندگی در حین مستی دارد

راننده خودروی حادثه میدان تایمز نیویورک سابقه رانندگی در حین مستی دارد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

پلیس آمریکا می گوید راننده خودرویی که روز پنجشنبه وارد پیاده رو میدان تایمز نیویورک شده بود دارای سابقه رانندگی در حین مستی است.

این حادثه یک کشته و ۲۲ مصدوم بر جا گذاشت. به گفته پلیس راننده این خودرو ریچارد روهاس، ۲۶ ساله، یک کهنه سرباز نیروی دریایی ایالات متحده است که تاکنون چهار بار به اتهامات مختلفی از جمله رانندگی در حین مستی و تهدید با چاقو بازداشت شده است.

بنا به گزارشها ریچارد روهاس تنها یک هفته پیش به دلیل تهدید یک مرد دیگر با چاقو در آپارتمان خود بازداشت شده بود. او به اتهام تهدید و حمل سلاح تحت تعقیب قرار گرفته بود.

انتظار می رود ریچارد روهاس در ارتباط با حادثه میدان تایمز روز جمعه در دادگاه حاضر شود. بنا به اعلام پلیس او به اتهام قتل غیر عمد، قتل با خودرو و چند مورد اقدام به قتل تحت تعقیب قرار گرفته است.

اسناد نیروی دریایی آمریکا نشان می دهد که ریچارد روهاس در تابستان سال ۲۰۱۳ میلادی به مدت دو ماه در زندان نظامی چارلستون در ایالت کارولینای جنوبی محبوس بوده است. با این حال اتهام وی در این اسناد مشخص نشده است.

New York Times Square crash: One dead and more than 20 injured as speeding car hits pedestrians pic.twitter.com/KjV7FNc7ED

— The Telegraph (@Telegraph) May 18, 2017

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

با اضافه شدن گزینه ای در خودروهای جدید، افراد مست در آمریکا امکان رانندگی نخواهند داشت

برخورد خودرو با رهگذران در نیویورک

همه چیز درباره بسته کمک‌های ۹۵ میلیارد دلاری سنای آمریکا؛ سهم اسرائيل و اوکراین چقدر خواهد بود؟