کریم بنزما باز هم به تیم ملی فرانسه دعوت نشد

کریم بنزما باز هم به تیم ملی فرانسه دعوت نشد
نگارش از Euronews

دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه بار دیگر کریم بنزما مهاجم سرشناش رئال مادرید را به تیم ملی دعوت نکرد.

آقای دشان در توضیح و توجیه تصمیم اش گفته است که دعوت کردن آقای بنزما به تیم ملی فرانسه به بهای به هم خوردن «هماهنگی» تیم، نمی ارزد.

کریم بنزما با بیان این که نامش «به دلایل غیرورزشی» خط خورده است می گوید:«از مربی توضیح خواستم، توضیحی که دو دقیقه بیشتر زمان نمی برد، این کار پیچیده ای نیست…همچنان منتظرم توضیح مربی هستم و مربی این را می داند.»

آقای بنزما می افزاید:«بسیاری در فرانسه چشم دیدن موفقیت مرا ندارند. احساسم این است که نام من به دلایلی غیر از فوتبال به بازی گرفته شده است.»

رئال مادرید اگر توانست چند روز پیش اتلتیکو مادرید را شکست دهد و به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یابد به مدد درخشش بازیکنانش و خصوصا مهاجمی همچون کریم بنزما بود. در این بازی کریم بنزما با دریبل سه مدافع اتلتیکو مادرید پاس طلایی را به آلارکون سوارز ایسکو داد و تحسین فوتبالدوستان را برانگیخت.جنجال و دردسر ویدئو جنسی

کریم بنزما در کشورش فرانسه و از سال ۲۰۱۵ میلادی درگیر یک پروندۀ باج خواهی در قبال ویدئویی است که از رابطه جنسی ماتیو ولبوئنا، بازیکن تیم ملی فرانسه و دوست دخترش ضبط شده است.

ظاهراً کریم بنزما به ولبوئنا توصیه کرده است تا مبلغ درخواستی باج خواهان را بپردازد تا ویدئوی جنسی او منتشر نشود. وی در عین تاکید کرده است که این تنها یک پیشنهاد دوستانه بوده است.

آقای بنزما به واسطه گری، همدستی با باج گیران و متقاعد کردن ولبوئنا به پرداخت مبلغ اخاذی متهم است.

باج خواهان تهدید کرده بودند در صورت عدم دریافت پول، فیلم رابطه جنسی ولبوئنا و دوست دخترش را منتشر می کنند.

بر اساس قوانین فرانسه مشارکت در باج خواهی مجازات تا پنج سال زندان را به همراه دارد.

مطالب مرتبط