Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

احتمال ۵ سال زندان برای اخلالگر «حرفه ای» یوروویژن

احتمال ۵ سال زندان برای اخلالگر «حرفه ای» یوروویژن
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

به گفته وزیر کشور اوکراین فردی که هنگام برگزاری مرحله نهایی مسابقات آواز یوروویژن سال ۲۰۱۷ در کی یف با پریدن بر روی صحنه در روند برنامه اختلال ایجاد کرد ممکن است به حداکثر ۵ سال زندان محکوم شود.

Vitalii Sediuk, qui a montré ses fesses sur la scène de l’Eurovision, risque jusqu’à cinq ans de prison https://t.co/tLv0cIVwFopic.twitter.com/yQCKI5Cr4f

— Mashable FR (@MashableFR) 15 mai 2017

این فرد اوکراینی در حالی که پرچم استرالیا را بر روی دوش انداخته بود هنگام اجرای جامالا، برنده دوره گذشته یورویژن بر روی صحنه پرید و شلوار خود را در آورد. با این وجود خواننده بدون اعتنا به این اتفاق، آوازش را ادامه داد تا زمانی که ماموران امنیتی فرد اخلالگر را از به بیرون از صحنه بردند.

این فرد که ویتالی سدیوک نام دارد یک اخلالگر حرفه ایست و بارها برای چهره های سرشناس و هنرپیشه های مشهور از جمله ویل اسمیت، لئوناردو دی کاپریو و جیجی حدید مزاحمت ایجاد کرده است. او سال گذشته در پاریس به کیم کارداشیان تعرض کرده بود و در جشنواره فیلم کن نیز بر روی فرش قرمز سرش را زیر لباس آمریکا فررا، هنرپیشه مشهور هالیوود کرد. وی از کارهایی که انجام می دهد فیلمبرداری می کند و در کانال یوتویوب به اشتراک می گذارد.

Kim Kardashian is lunged at by Gigi Hadid Prankster Vitalii Sediuk at PFW AGAIN – https://t.co/GRKEDgbLscpic.twitter.com/EaR2zvQ1bt

— Critical Moo (@TheCriticalMoo) 26 octobre 2016

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ادامه تصرفات روسیه در خاک اوکراین؛ نیروهای پوتین آتش جنگ را بر جبهه‌های شرقی متمرکز کردند

لهستان و لیتوانی مردان اوکراینی مشمول خدمت سربازی را به این کشور برمی‌گردانند

حملات شدید روسیه به تاسیسات انرژی اوکراین؛ مسکو: پاسخی به اقدامات خرابکارانه کی‌یف بود