Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

بادامچیان: رئیسی شانسی ندارد، آرای قالیباف کاهش یافته است

بادامچیان: رئیسی شانسی ندارد، آرای قالیباف کاهش یافته است
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت در گفتگویی که «شهروند» آنرا منتشر کرده گفته است رئیس شانسی برای پیروزی ندارد و آرای قالیباف نسبت به سال ۹۲ کمتر شده است.

وی همچنین افزوده است که دوره رای با کیک و ساندیس گذشته است و آن مردمی را که با کیک و ساندیس پای صندوقهای رای می کشاندیم دیگر نیستند.

بادامچیان: دوره رأی با کیک و ساندیس گذشتhttps://t.co/kzSjyxpnCK

— خبرگزاری ایسنا (@isna_farsi) May 3, 2017

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه کارزار انتخاباتی ابراهیم رئیسی را نزدیک به تندروهای جبهه پایداری تحلیل کرده و گفته است:«باید دید اصولگرایان منظورم تندروهاست چگونه مهره‌های خود را می‌چینند و با توجه به این‌که ایشان با جلیلی دیدار داشتند و جبهه پایداری بیانیه داده که از رئیسی حمایت می‌کند و با توجه به کارنامه این گروه و این شخص می‌توان تا حدودی حدس زد که جامعه گرایشش به کدام سمت است.»

بادامچیان همچنین کارنامه قالیباف را «کارنامه بدی» توصیف کرده که مهمترین آن پلاسکو است. وی افزوده است: «آقای قالیباف باید جوابگو باشد که هنوز جواب درست و منطقی درباره پلاسکو نداده است که جای تأسف است.»

بادامچیان در بخشی از این گفتگو می گوید در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد فضای ناآرامی در همه جا حاکم بود، «همین موضوع باعث شد که به سیاست بین‌المللی و اقتصاد ما ضررهای زیادی برسد که تا به امروز دولت یازدهم نتوانسته است این خسارت‌ها را جمع و جور کند.»

بادامچیان افزوده ست که احمدی نژاد بدنبال این بود که تحت هر شرایطی شده قدرت را در دست بگیرد و اجازه ندهد کس دیگری کرسی ریاست جمهوری را در دست بگیرد.

بادامچیان نقطه ضعف دولت روحانی را عدم شفاف سازی و نقطه قوت آنرا بازگرداندن آرامش به جامعه و حذف فضای امنیتی از دانشگاهها دانسته است و افزوده است: «همین که توانست ایران را بعد از چند ‌سال از انزوا دربیاورد و سیاست بین‌المللی یک‌بار دیگر رنگ و بو گرفت، جای تشکر دارد. روحانی با خرابی‌های زیادی دولت را تحویل گرفت و نگذاشت تورم و رکود بیشتر از این رشد پیدا کند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مجتبی خامنه‌ای و بحران جانشینی؛ جمهوری اسلامی با مرگ ابراهیم رئیسی به چه سمتی خواهد رفت؟

چرا رسانه‌های ایران از ابتدای سانحه برای بالگرد حامل رئیسی این‌ قدر اخبار ضدونقیض منتشر کردند؟

محمد مخبر؛ رئیس‌جمهور ۵۰ روز آینده ایران کیست؟ از فسادمالی در بانک پاسارگاد تا تحریم‌های بین‌المللی