بادامچیان: رئیسی شانسی ندارد، آرای قالیباف کاهش یافته است

بادامچیان: رئیسی شانسی ندارد، آرای قالیباف کاهش یافته است
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت در گفتگویی که «شهروند» آنرا منتشر کرده گفته است رئیس شانسی برای پیروزی ندارد و آرای قالیباف نسبت به سال ۹۲ کمتر شده است.

وی همچنین افزوده است که دوره رای با کیک و ساندیس گذشته است و آن مردمی را که با کیک و ساندیس پای صندوقهای رای می کشاندیم دیگر نیستند.


عضو شورای مرکزی حزب موتلفه کارزار انتخاباتی ابراهیم رئیسی را نزدیک به تندروهای جبهه پایداری تحلیل کرده و گفته است:«باید دید اصولگرایان منظورم تندروهاست چگونه مهره‌های خود را می‌چینند و با توجه به این‌که ایشان با جلیلی دیدار داشتند و جبهه پایداری بیانیه داده که از رئیسی حمایت می‌کند و با توجه به کارنامه این گروه و این شخص می‌توان تا حدودی حدس زد که جامعه گرایشش به کدام سمت است.»

بادامچیان همچنین کارنامه قالیباف را «کارنامه بدی» توصیف کرده که مهمترین آن پلاسکو است. وی افزوده است: «آقای قالیباف باید جوابگو باشد که هنوز جواب درست و منطقی درباره پلاسکو نداده است که جای تأسف است.»

بادامچیان در بخشی از این گفتگو می گوید در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد فضای ناآرامی در همه جا حاکم بود، «همین موضوع باعث شد که به سیاست بین‌المللی و اقتصاد ما ضررهای زیادی برسد که تا به امروز دولت یازدهم نتوانسته است این خسارت‌ها را جمع و جور کند.»

بادامچیان افزوده ست که احمدی نژاد بدنبال این بود که تحت هر شرایطی شده قدرت را در دست بگیرد و اجازه ندهد کس دیگری کرسی ریاست جمهوری را در دست بگیرد.

بادامچیان نقطه ضعف دولت روحانی را عدم شفاف سازی و نقطه قوت آنرا بازگرداندن آرامش به جامعه و حذف فضای امنیتی از دانشگاهها دانسته است و افزوده است: «همین که توانست ایران را بعد از چند ‌سال از انزوا دربیاورد و سیاست بین‌المللی یک‌بار دیگر رنگ و بو گرفت، جای تشکر دارد. روحانی با خرابی‌های زیادی دولت را تحویل گرفت و نگذاشت تورم و رکود بیشتر از این رشد پیدا کند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سازمان ملل خطاب به ایران: قانون تحقیرآمیز و سرکوب‌کننده عفاف و حجاب را لغو کنید

از محتوا و جزئیات مصوبه مجلس ایران در مورد عفاف و حجاب چه می‌دانیم؟

سرگئی شویگو در تهران؛ وزارت دفاع روسیه: این سفر مرحله مهمی در توسعه همکاری‌های نظامی دو کشور است