مرد گوریلی و ماراتن لندن

مرد گوریلی و ماراتن لندن
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

تام هریسون، فردی که نام «مستر گوریل» را بر روی خود گذاشته قصد دارد مسافت ۴۲ کیلومتری ماراتن را به صورت چهار دست و پا طی کند.

او که لباس گوریل به تن دارد از روز ۲۳ آوریل همزمان با آغاز ماراتن لندن برای جلب توجه مردم به حقوق گوریل ها کار خود را آغاز کرده و تا کنون بیش از نیمی از مسیر را پیموده است. «مستر گوریل» شب ها بین ۱۰ تا دوازده ساعت استراحت می کند و روزها از ساعت ۸ صبح ماراتن را از سر می گیرد. او احتمالا جمعه شب موفق خواهد شد ماراتن را به پایان برساند.

هدف وی از این کار طاقت فرسا علاوه بر جلب توجه عمومی،‌ جمع آوری کمک مالی برای یک سازمان حامی گوریل هاست. این سازمان غیرانتفاعی در حال اجرای برنامه هایی برای حفاظت از این گونه جانوری در رواندا،‌ اوگاندا و جمهوری دموکراتیک کنگوست. به گفته جیلیان میلر، مدیر این سازمان «مستر گوریل» با جمع آوری ۲ هزار پوند می تواند حقوق سه کارمند این سازمان و هزینه های ۳ ماه را تامین کند. از زمان آغاز ماراتن «مستر گوریل» تا کنون ۱۵۰۰ پوند کمک مالی جمع آوری شده است.

Having a rest on The Highway, between miles 13 and 14. What a Wapping challenge. But I’m over half way! #LondonMarathonCrawl#MrGorillapic.twitter.com/7VEdyFN1NT

— Mr Gorilla (@GorillaSaver) 26 avril 2017

Giving the shoulders a rest. Back onto the blistered knees for a bit #MrGorilla#VLM2017#londonmarathoncrawlGorillas_Org</a> <a href="https://t.co/VkeGvKrZav">pic.twitter.com/VkeGvKrZav</a></p>— Mr Gorilla (GorillaSaver) 25 avril 2017

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

محمد فرح با ماراتن لندن از دنیای مسابقات حرفه‌ای خداحافظی کرد

چرا بوتسوانا آلمان را به فرستادن ۲۰ هزار فیل تهدید کرده است؟

دونده بریتانیایی پس از ۱۶ هزار کیلومتر و گذر از طول آفریقا به سفر خود پایان داد