برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران اعلام شد

برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران اعلام شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه ۴ اردیبهشت جدول پخش برنامه های تبلیغاتی ۶ نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. در این برنامه‌ها پخش مناظره‌های زنده و پاسخ کاندیداها به پرسش‌های ایرانیان خارج از کشور نیز گنجانده شده است.

رسانه های ایران همراه با جدول پخش برنامه های تبلیغاتی، اعضای ستاد انتخاباتی نامزدهایی که تا کنون ستاد خود را تشکیل داده‌اند و شعار انتخاباتی آنها را نیز منتشر کرده‌اند.

برخی از نامزدها برنامه‌های انتخاباتی خود را از اول اردیبهشت و با سفر به استان‌های مختلف آغاز کردند. از جمله حسن روحانی استان قزوین، مصطفی میرسلیم استان مازندران و محمد باقر قالیباف قم را برای دیدارها و سخنرانی های انتخاباتی برگزیدند.

نامزدهای انتخابات در سفرهای انتخاباتی خود نیز به پرسش های حاضران در جلسات سخنرانی پاسخ می دهند. بنا به گزارش‌ها در این دور پرسش‌های مردم در شهرهای بزرگ بیشتر حول برنامه اقتصادی کاندیداها برای حل مشکل بیکاری و رکود، مبارزه با فساد و اختلاس، پاسخ به نیازهای محلی و منطقه‌ای و آزادی های مدنی و سیاسی دور می زند.

یکی از پرسش هایی که در این دور از انتخابات ریاست جمهوری به طور ویژه از سوی مردم مطرح می شود باور کاندیداها به شفافیت مالی مدیران و ضرورت اعلام دارایی هایشان است. به نظر می رسد برملا شدن تعداد کثیری از موارد اختلاس و سوء استفاده مالی از قدرت و مسئولیت طی چند سال اخیر، جامعه را نسبت به این مساله حساس تر کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فهرست پربازدیدترین مقالات ویکی‌پدیا در سال ۲۰۲۳؛ چت جی‌پی‌تی یکه‌تاز شد

عفو بین‌الملل: جمهوری اسلامی از تجاوز به عنوان ابزار سرکوب معترضان «زن، زندگی، آزادی» استفاده کرد

آیا وزیر خارجه عمان در سفر به تهران حامل پیام آمریکا برای ایران بود؟