احتمال شکایت قانونی دکتر دائو از هواپیمایی یونایتد

احتمال شکایت قانونی دکتر دائو از هواپیمایی یونایتد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دکتر دیوید دائو، پزشک مسافری که روز یکشنبه به زور مجبور به ترک هواپیمای شرکت هواپیمایی یونایتد در شیکاگو شد، احتمالا علیه مقامات این شرکت بطور قانونی شکایت خواهد…

آگهی

دکتر دیوید دائو، پزشک مسافری که روز یکشنبه به زور مجبور به ترک هواپیمای شرکت هواپیمایی یونایتد در شیکاگو شد، احتمالا علیه مقامات این شرکت بطور قانونی شکایت خواهد کرد.

این خبر روز پنجشنبه توسط وکیل او در جریان یک نشت خبری اعلام شد. توماس دیمیتریو، وکیل پرونده همچنین اعلام کرد که در جریان این حادثه، بینی و دو دندان دکتر دائوی ۶۹ ساله شکسته است.

کریستل دائو، دختر دکتر دائو نیز که در این نشست خبری حضور داشت، گفت: «آنچه برای پدرم اتفاق افتاد دیگر نباید برای هیچ انسانی و در هیچ شرایطی روی دهد. ما وحشت زده و شوکه شدیم و به یاد آوردن و دیدن آنچه بر او گذشته برایمان رنج آور است.»

توماس دیمیتریو، وکیل دکتر دوید دائو نیز گفت: «ما باید از خود بپرسیم، شرکت یونایتد و صنعت حمل و نقل هوایی باید از خود بپرسد که چه کار کرده ایم؟ ما از مردم پول می گیریم، به آنها اجازه می دهیم در هواپیما بنشینند، کمربندهایشان را ببندند و سپس می رویم و آنها را از هواپیما بیرون می کنیم. این جامعه ای است که می خواهیم؟»

او به هواپیمایی یونایتد پیشنهاد داد قبل از آغاز محاکمات قانونی، به حل و فصل دوستانه این مشکل بپردازد.

پیاده کردن اجباری دکتر دائو از هواپیما توسط ماموران هواپیمایی یونایتد پس از آن روی داد که این شرکت قصد داشت چهار تن از کارکنانش را بر شمار مسافران این پرواز بیافزاید. در پی از این حادثه، این پزشک آمریکاییِ ویتنامی تبار چهار روز را در بیمارستان گذراند.

در پی اعتراضات گسترده مردمی به این رفتار ماموران هواپیمایی یونایتد،این شرکت تنها اقدام به عذرخواهی کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مسافری که تلاش کرده بود در خروج اضطراری را باز کند دستگیر شد

تشدید رقابت شرکت‌های هواپیمایی در آمریکا؛ از ارائه اینترنت رایگان تا غذای مجانی

چرا پنجره هواپیماها بیضی شکل است؟