Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

دو نفر در ایران که در زمینه «جاذبه‌های انحرافی جنسی» فعالیت می‌کردند به اعدام محکوم شدند

دو نفر در ایران که در زمینه «جاذبه‌های انحرافی جنسی» فعالیت می‌کردند به اعدام محکوم شدند
Copyright 
نگارش از Soroush Jafari
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران از صدور حکم اعدام برای دو نفر (یک مرد و یک زن) خبر داد که به گفته وی این افراد «فرقه‌ای نوظهور» را راه‌اندازی کرده و در جهت «جذب افراد در زمینه جاذبه‌های انحرافی جنسی» فعالیت می‌کردند.

به گزارش خبرگزاری میزان آقای دولت آبادی روز یکشنبه ۲۲ اسفند ماه و در جریان سی و سومین نشست شورای معاونین دادستانی تهران این خبر را اعلام کرد و افزود که این پرونده در راستای «نفوذ فرهنگی دشمن» بوده است.

وی گفت: «متهمان متشکل از یک زن و یک مرد، با راه اندازی یک فرقه و جذب افراد، در زمینه جاذبه‌های انحرافی جنسی فعالیت می‌کردند و این پرونده به اتهام افساد فی‌الارض به صدور حکم اعدام منتهی شده و هم اکنون در مرحله رسیدگی به اعتراض در دیوان عالی کشور است.»

دادستان تهران در ادامه و بدون اشاره به جزئیات، به صدور کیفرخواستی برای یک پرونده مربوط به «قاچاق زنان و دختران» از کشور اشاره کرد و گفت: «محاکمه متهمان [این پرونده] در دادگاه انقلاب اسلامی تهران در حال انجام است.» وی همچنین به پرونده دیگری اشاره کرد و گفت در این مورد یک زن و مرد با تابعیت ایرانی – آمریکایی و مالک چند ساختمان چند هزار متری در شمال غرب تهران مشروبات الکلی تهیه می‌کردند. وی درباره اتهام دیگر این افراد گفت: «اقدامات متهمان در جذب و تطمیع برخی افراد به تهیه تابلوهای متضمن تصاویر مبتذل و مستهجن و به دنبال آن، برگزاری گالری و فروش اینگونه تابلوها بود.»

به نظر می‌رسد، منظور آقای دولت آبادی کارن وفاداری و همسرش آفرین نیساری هستند که مردادماه امسال بازداشت شدند. پیش از این خانم کاته وفاداری، شهروند زرتشتی مقیم آمریکا، خبر دستگیری برادرش کارن وفاداری به همراه همسرش آفرین نیساری را اعلام کرده و در نامه‌ای توضیح داده بود که «یک روز پس از بازداشت آنها، ماموران این دو را با دستبند به منزل مسکونی شان برده‌اند، آثار هنری را از در و دیوار منزل کنده‌اند، برخی را در حیاط خانه خرد و برخی را توقیف کرده‌اند. پس از آن این دو را به گالری‌ برده و پس از توقیف و شکستن برخی از آثار، گالری را مهر و موم کرده‌اند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تصاویر ادای احترام و تشییع جنازه حسین امیرعبداللهیان در مقابل ساختمان وزارت خارجه ایران

مراسم ادای احترام مقامات کشورهای خارجی به ابراهیم رئیسی و دیگر کشته‌شدگان سانحه سقوط بالگرد

مراسم تشییع رئیسی در مشهد: تحقیقاتی در باره حادثه بالگرد همزمان با طرح ابهام‌ها در دست انجام است