لوئیس انریکه: هدف بارسلون قهرمانی در کلیه مسابقات است

لوئیس انریکه: هدف بارسلون قهرمانی در کلیه مسابقات است
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بارسلون چهارشنبه شب فوق العاده ترین بازگشت تاریخ فوتبال را به نمایش گذاشت.

آگهی

بارسلون چهارشنبه شب فوق العاده ترین بازگشت تاریخ فوتبال را به نمایش گذاشت. کاتالان ها با کسب یک پیروزی استثنایی که در کتاب رکوردها به ثبت خواهد رسید ۶ بر ۱ پاری سن ژرمن را درهم کوبیدند تا به مرحله بعد لیگ قهرمانان صعود کنند.

رسانه های مکتوب اسپانیا یک روز پس از مسابقه با ترکیبی از واژه های نیوکمپ، معجزه و بازگشت به توصیف این پیروزی شگفت انگیز پرداختند در حالیکه که نشریه معروف اکیپ در فرانسه این شکست تحقیر آمیز را غیر قابل تفسیر قلمداد کرد.

لوئیس انریکه سرمربی بارسلون که در پایان فصل آبی اناری پوشان را ترک خواهد کرد در کنفرانس خبری پس از مسابقه در خصوص انگیزه بالای شاگردانش گفت: «هدف این تیم کسب موفقیت و تصاحب عنوان قهرمانی در کلیه مسابقات است. این یعنی باید در طول فصل بالاترین حد آمادگی را حفظ کرد. در مسابقاتی چون لیگ قهرمانان شما حق اشتباه ندارید. اینبار برای بازی مجدد شانس داشتیم اما پس از این اگر همانند دور رفت در پاریس بازی ضعیفی ارائه دهیم، رقبا به ما رحم نخواهند کرد.»

گل دقیقه ۶۲ کاوانی می توانست رویای بارسا را برای بازگشت نابود کند و اونای امری، سرمربی پاریسی ها را به اوج برساند اما دو گل دیرهنگام نیمار و تیر خلاص سرجیو روبرتو در دقیقه ۹۵ سناریو را به کلی برهم زد.

اونای امری، سرمربی پاری سن ژرمن با قبول این شکست گفت: «بارسا امروز موفق شد در خانه و در مقطع بسیار مهمی از فصل جاری روی دیگر خود را نشان دهد و برگردد. آنها ما را شکست دادند. باید بپذیریم که بخت مهمی برای بزرگ شدن داشتیم که آنرا از دست دادیم.»

هیچ تیمی تاکنون موفق نشده بود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان شکست ۴ به ۰ را در دور برگشت جبران کند و پا به مرحله بعد بگذارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گالتیه: لیونل مسی فصل آینده در پاری‌سن ژرمن توپ نخواهد زد

پانصد روزمانده به المپیک پاریس همچنان ورزشکاران روس و بلاروس بلاتکلیفند

قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا: بارسلونا، بایرن مونیخ و اینتر در گروه مرگ؛ طارمی و سردار به هم رسیدند