Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

لیگ قهرمانان اروپا: بارسلونا و معجزه ممکن

لیگ قهرمانان اروپا: بارسلونا و معجزه ممکن
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بارسلونا میزبان پاری سن ژرمن است. شاگردان لوییز انریکه که در دیدار رفت با چهار گل شکست سختی را متحمل شدند، اکنون معجزه را چشم انتظارند.

آگهی

لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب با یک دیدار جذاب و دیدنی دیگر ادامه خواهد یافت. بارسلونا میزبان پاری سن ژرمن خواهد بود. شاگردان لوییز انریکه که در دیدار رفت با چهار گل شکست سختی را متحمل شدند و گیج و مبهوت پایتخت فرانسه را ترک کردند، اکنون معجزه را چشم انتظارند.

سرمربی بارسلونا باوجود این شکست باورنکردنی همچنان امیدوار است که تیمش راهی مرحله بعد شود. انریکه بر این باور است که اگر بتواند دیوار دفاعی و پیکان حمله تیمش را با توانایی های بالای حریف هماهنگ و همتزار کند، می تواند بازی خود را بر پاریسی ها تحمل کند و در این صورت بخت این را دارد که چهار گل عقب مانده را جبران کند.

از آن سوی، پاری سن ژرمن به رغم غیبت تیاگو موتا و دی ماریا به دلیل مصدومیت، چشم امید به آدرین رابیو دارد که قطعا قدرت دفاعی تیم و کنترل میانه زمین را تقویت خواهد کرد.

شاگردان ایمری که در شانزده دیدار اخیر شکست نخورده اند و در طول فصل هم هیچگاه چهار گل نخورده اند، در شرایط روحی ایده آل هستند.

اونای ایمری با اذعان به اینکه بارسلونا حریف قدری است و همه چیز ممکن می گوید: «باید همانطور که در دیدار رفت بازی کردیم متمرکز و دقیق باشیم و بدون توجه به نتیجه بازی با جان و دل بازی کنیم.»

در دیگر دیدار چهارشنبه بروسیا دورتموند میزبان بنفیکا است. آلمانیها در دیدار رفت با یک گل مغلوب نماینده پرتغال شده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

وثیقه یک میلیون یورویی برای دنی آلوز؛ ستاره سابق بارسلونا از زندان خارج می‌شود

پایان مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا؛ میلان برد و صعود نکرد، پورتو با گلزنی طارمی به یک هشتم رسید

گالتیه: لیونل مسی فصل آینده در پاری‌سن ژرمن توپ نخواهد زد