Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پیروزی ناپولی بر رُم به نفع یوونتوس تمام شد

پیروزی ناپولی بر رُم به نفع یوونتوس تمام شد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

همراه با برنامه کرنر همراه شما هستیم.

آگهی

همراه با برنامه کرنر همراه شما هستیم. دیدار حساس تیمهای رُم و ناپولی، دو تیم بالای جدولی سری آ، در روز شنبه آنچنان هم بی حاشیه نبود. نبردی حساس بین تیمهای دوم و سوم جدول که در عین حال جدال با یوونتوس صدرنشین هم بود. با هم ببینیم نتیجه چگونه رقم خورد.

با توجه به تساوی یوونتوس مقابل اودنیزه، فرصت خوبی برای رُم و ناپولی فراهم شده بود تا هم کورسوهای امید به قهرمانی در سری آ را زنده نگه دارند، هم مسیر خود را برای صعود به رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هموارتر کنند.

اختلاف رم، تیم دوم جدول در صورت پیروزی در این دیدار، با یوونتوس صدرنشین به ۵ امتیاز کاهش پیدا می کرد اما میزبانی هم عصای دست پایتخت نشینان نشد. چرا که درایز مرتنز بلژیکی ۲ بار برای ناپولی گلزنی کرد. کی وین استروتمن در دقایق پایانی یکی از گلها را پاسخ داد تا در نهایت ناپلی ها با دست پر از رم بازگردند. پپه رینار، سنگربان ناپولی نقش موثری در پیروزی ۲ بر۱ تیمش ایفا کرد و بارها منجی دروازه اش شد.

ناپولی با این پیروزی ۵۷ امتیازی شد و به ۲ امتیازی رُم رسید. یوونتوس همچنان با ۶۷ امتیاز صدرنشین است.

برترین ها و بدترین های هفته

- آندریا بلوتی از تیم تورینو که با هتریک در دیدار تیمش مقابل پالرمو، هم سریعترین هتریک هفده سال اخیر سری آ را به نام خود ثبت کرد، هم با به ثمر رساندن ۲۲ گل، به صدر برترین گلزنان این فصل صعود کرد.

- تیم فوتبال اینترمیلان هم با توجه به برد قاطع ۵ بر۱ مقابل کالیاری در بین برترین های این هفته قرار می گیرد. آخرین باری که اینتر موفق شده بود در یک دیدار بیش از ۳ گل بثمر برساند به دیدار سال گذشته این تیم برابر ورونا بر می گشت.

- اما در بین بدترین های هفته نام یوونتوس به چشم می خورد. این تیم در حالیکه فرصت داشت با پیروزی برابر اودنیزه، فاصله امتیازی خود را با تیم دوم جدول به عدد ۱۰ برساند و خیال خود را بابت قهرمانی آسوده تر کند، در برابر این تیم به تساوی یک بر یک رضایت داد.

بازتاب این دیدار در جراید ورزشی ایتالیا

- گاتزتا دلا اسپورت پیروزی ناپولی را در آستانه دیدار حساس این تیم برابر رئال مادرید اسپانیا به فال نیک گرفت.

- کوریرا دلا اسپرت اما نوشت رویای ناپلی ها محقق شد ولی یوونتوس همچنان بخت اول قهرمانی باقی ماند.

- در نهایت توتو اسپرت تیتر زد: یوونتوس یک گام به قهرمانی نزدیک تر شد و دو گل مرتنز، رمی ها را در آستانه غرق شدن قرار داد.

پیش بینی نتایج دیدار های لیگ قهرمانان اروپا

لیگ قهرمانان اروپا این هفته پی گیری می شود و طی آن وضعیت صعود چهار تیم به دور یک چهارم مشخص خواهد شد. بازیها سه شنبه و چهارشنبه برگزار می شوند و به رسم معمول ما نتیجه این دیدارها را برای شما پیش بینی کرده ایم. شما هم می توانید پیش بینی خود را از طریق هشتگ دکرنز اسکورز با ما در میان بگذارید. اما پیش بینی ما:

آرسنال ۱بایرن مونیخ ۳
ناپولی ۱ رئال مادرید ۳
بارسلونا ۳ پاری سن ژرمن ۰
بورسیا دورتموند ۲ بنفیکا ۰

سنگربان هفته

پپه رینا، سنگربان ناپولی که این هفته در بازی برابر رم بارها منجی دراوزه اش شد را باید برترین سنگربان هفته دانست اما پی تر جفریز دروازه بان تیم کمتر شناخته شده کانست ای اف سی که در دسته نهم لیگ انگلستان بازی می کند این هفته صحنه ای را در خلق کرد که ما را مجاب کرد او را بعنوان بهترین دروازه بان هفته انتخاب کنیم. با هم ببینیم و تا دوشنبه آینده خدانگهدار.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تساوی رم در شب مصدومیت آزمون و دیبالا و اخراج لوکاکو

سردار آزمون در رم؛ مهاجم لورکوزن شاگرد مورینیو می‌شود

بوفون کفش‌های خود را می‌آویزد؛ اسطوره ایتالیایی جانشین ویالی می‌شود؟