شرکت اسنپ وارد بازار بورس نیویورک شد

شرکت اسنپ وارد بازار بورس نیویورک شد
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شرکت اسنپ، صاحب اپلیکیشن معروف اسنپ چت روز پنجشنبه رسما وارد بازار بورس نیویورک شد.

شرکت اسنپ، صاحب اپلیکیشن معروف اسنپ چت روز پنجشنبه رسما وارد بازار بورس نیویورک شد.

آگهی

هر سهام این شرکت به قیمت ۱۷ دلار مورد معامله قرار می گیرد. درآمد این کمپانی از فروش سهام خود می تواند به رقم ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار برسد. سرمایه بورسی اسنپ نیز ۲۴ میلیارد دلار ارزیابی شده است. این رقم دو برابر بیشتر از سرمایه بورسی توییتر است.

اسکات کسلر، کارشناس بازار بورس می گوید: «کلید موفقیت، مانند فیسبوک، در بلند مدت دارا بودن ظرفیت تحول از قسمت کوچکی از بازار که مشتریان جوان دارد به بازاری بزرگتر است.»

شرکت اسنپ ۵ سال پیش اپلیکیشن اسنپ چت را وارد بازار کرد. کاربران این اپلیکیشن بین رده سنی ۱۸ تا ۳۴ سال هستند. در حال حاضر تعداد کاربران اسنپ چت به رقم ۱۶۱ میلیون نفر می رسد.

علیرغم موفقیت عملیات ورود به بازار بورس، شرکت اسنپ هنوز به سود و بازدهی مورد نظر نرسیده است. فعالیتهای این شرکت در سال ۲۰۱۶ با ضرر همراه بوده است.
اسنپ چت اخیرا با افت روند رشد کاربران خود نیز مواجه شده است.

دفتر مرکزی کمپانی اسنپ در شهرکی بنام «ونیز لس آنجلس» واقع شده است. ساکنان این شهرک عقاید مختلفی نسبت به فعالیت این شرکت دارند.

یکی از ساکنان ونیز لس آنجلس می گوید: «اجاره مکانهای تجاری دو برابر شده بنابراین شرکتهای کوچک نمی توانند فعالیت داشته باشند.»

ساکن دیگری می گوید: «این موقعیت بسیار خوبی برای این منطقه است. مانند اینست که ونیز لس آنجلس در قرعه کشی لاتاری برنده شده باشد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عفو بین الملل: مکالمه روی «اسکایپ» و «اسنپ چت» امن نیست

چگونه اسرائیل به پناهگاه امن میلیاردرهای روسی بدل شد؟

اولین مسافر خصوصی سفر به ماه مشخص شد