تدابیر فیفا برای جلوگیری از هر گونه خشونت در جام جهانی روسیه

تدابیر فیفا برای جلوگیری از هر گونه خشونت در جام جهانی روسیه
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

علاقمندان به تماشای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و رقابت های جام کنفدارسیون ها که ماه ژوئن سال جاری در این کشور برگزار می شود تنها با داشتن کارت شناسایی هواداری قادر به ورود به استادیوم ها خواهند…

علاقمندان به تماشای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و رقابت های جام کنفدارسیون ها که ماه ژوئن سال جاری در این کشور برگزار می شود تنها با داشتن کارت شناسایی هواداری قادر به ورود به استادیوم ها خواهند بود.

آگهی

پس از حوادث تلخی که توسط برخی آشوبگران در جریان رقابت های یورو ۲۰۱۶ فرانسه روی داد، فدراسیون جهانی فوتبال تصمیم دارد تا با شناسایی دقیق تماشاگران مانع وقوع رویدادهای مشابه در دو تورنمنت مهم آتی این رشته ورزشی در روسیه شود.

کالین اسمیت مدیر بخش مسابقات در فیفا روز پنجشنبه در جریان یک کنفرانس خبری در مسکو ضمن اشاره به این نکته که مقامات روس مسئولیت صدور کارت های هواداری را بر عهده خواهند داشت، گفت:«کلیه هوارادان برای ورود به استادیوم ها و تماشای مسابقات در دو تورنمنت جام کنفدراسیون ها و جام جهانی نیاز به کارت شناسایی خواهند داشت و ما به مسئولان کشور روسیه برای فراهم کردن این امکانات اطمینان کامل داریم. این تورنمنت ها در واقع جشنی برای مسابقات فوتبال است که هوداران و کلیه علاقمندان از دور و نزدیک آنها را دنبال می کنند.»

مسکو نیز در همین ارتباط اعلام کرده که در برخورد با عاملان بی نظمی و اخلال در جریان مسابقات کوچکترین ملاحظه ای در نظر نخواهد گرفت و علاقمندان می توانند با اطمینان کامل برای تماشای رقابت ها عازم این کشور شوند.

در پی رفتارهای ناهنجار برخی هواداران تیم روسیه در جریان مسابقات یورو ۲۰۱۶ این تیم توسط یوفا به صورت مشروط تعلیق و به پرداخت ۱۵۰ هزار یورو غرامت جریمه شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جام جهانی فوتبال زنان؛ اسپانیا یا انگلستان؟ یکی از این دو تیم برای نخستین بار قهرمان جهان می‌شود

رده‌بندی جام جهانی فوتبال زنان؛ سوئدی‌ها با شکست استرالیا مدال برنز خود را تکرار کردند

جام جهانی فوتبال زنان؛ انگلستان با شکست استرالیا برای نخستین بار راهی فینال شد