Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

اتحاد سوسیالیست ها و سبزهای فرانسه؛ دیدار با کارگران در رستوران مک دونالد

اتحاد سوسیالیست ها و سبزهای فرانسه؛ دیدار با کارگران در رستوران مک دونالد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بنوآ امون کاندیدای حزب سوسیالیست فرانسه برای انتخابات ریاست جمهوری و حامی تازه اش، یانیک ژدو رهبر سبزها روز دوشنبه برای نخستین بار بهمراه یکدیگر در دیداری عمومی با اعضای اتحادیه کارگری و کارکنان یک رس

آگهی

بنوآ امون کاندیدای حزب سوسیالیست فرانسه برای انتخابات ریاست جمهوری و حامی تازه اش، یانیک ژدو رهبر سبزها روز دوشنبه برای نخستین بار بهمراه یکدیگر در دیداری عمومی با اعضای اتحادیه کارگری و کارکنان یک رستوران مک دونالد در پاریس دیدار کردند.

بنوآ امون در این دیدار گفت: «من خواستار چیزی هستم که «گزارش های عمومی » کشور به کشور نامیده می شود. وقتی یک شرکت درآمد کسب کرد باید بگوید کجا این درآمد را کسب کرده تا بدانیم کجا باید مالیاتش را بپردازد. آنها اکنون از سیستمی استفاده می کنند که سود را به یک هلدینگ منتقل کرده و می گویند، متاسفیم در فرانسه سودی کسب نکرده ایم بنابراین مالیاتی هم نمی پردازیم.»

بنوآ امون کاندیدای سوسیالیست ها همچنین در پیشنهادی خواستار وضع مالیات بر ربات ها شده که در شرکت ها جانشین انسان ها می شوند. پیشنهادی که بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت نیز از آن سخن گفته است.

سبزهای فرانسه در انتخابات ریاست جمهوری سال جاری فرانسه برای نخستین بار در بیش از چهار دهه گذشته کاندیدای نخواهند داشت و در اتحاد با سوسیالیست ها وارد صحنه می شوند.

وضعیت کنونی کاندیداهای ریاست جمهوری فرانسه بر اساس آخرین نظرسنجی ها گویای رقابت نزدیک مارین لوپن کاندیدای راست های افراطی و امانوئل مکرون کاندیدای مستقل است. فرانسوا فیون کاندیدای جمهوریخواهان فرانسه در جایگاه سوم و بنوآ امون در جایگاه چهارم قرار دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خطرهای نهفته در انحلال مجلس فرانسه؛ ماکرون: میانه‌روها علیه راست افراطی متحد شوند

زلزله سیاسی در فرانسه؛ راست‌‌گرایان برای تقابل با اتحاد چپ‌ها با راست‌گرایان افراطی هم‌پیمان شدند

صدورکیفرخواست تازه علیه سارکوزی برای مشارکت در به انحراف کشاندن پرونده دریافت کمک مالی از لیبی