Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اصغر فرهادی دو ایرانی موفق در آمریکا را به عنوان نمایندگانش در اسکار معرفی کرد

اصغر فرهادی دو ایرانی موفق در آمریکا را به عنوان نمایندگانش در اسکار معرفی کرد
Copyright 
نگارش از Soroush Jafari
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

روابط عمومی فیلم «فروشنده» اعلام کرد که اصغر فرهادی، نویسنده و کارگردان سینما، انوشه انصاری و پروفسور فیروز نادری را به نمایندگی از خود برای شرکت در هشتاد و نهمین مراسم اسکار معرفی کرده است.

فیلم فروشنده، هفتمین ساخته اصغر فرهادی، نامزد سینمای ایران در اسکار ۲۰۱۷ و نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی زبان است.

#اصغرفرهادى#انوشه_انصاری و پروفسور #فیروزنادری را به نمايندگى خود و فيلم #فروشنده براى شركت درمراسم اسکار به آكادمى معرفى كرد.

— Reihaneh Mazaheri (@ReyMazaheri) February 24, 2017

انوشه انصاری، ایرانی مقیم آمریکا، اولین زن ایرانی فضانوردی است که به فضا رفته است. وی همچنین چهارمین گردشگر فضایی است که هزینه سفر به فضا را خود پرداخت کرده است.

پروفسور فیروز نادری دیگر ایرانی صاحب نام در آمریکا، مدیرکل اکتشافات منظومه خورشیدی در سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا (ناسا) است. وی پیش از آن معاون پیشین مدیرکل تنظیم راهبردهای آزمایشگاه پیش‌رانش جت در ناسا بوده است.


انوشه انصاری و فیروز نادری

هشتاد و نهمین مراسم اسکار، روز یکشنبه ۲۶ فوریه ۲۰۱۷ میلادی (۸ اسفند ۱۳۹۵) در تئاتر دالبی هالیوود در شهر لس‌آنجلس برگزار خواهد شد.

به دنبال صدور «قانون ترامپ» مبنی بر ممنوعیت ورود مهاجران هفت کشور مسلمان از جمله ایران به آمریکا، اصغر فرهادی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده بود که در مراسم هشتاد و نهمین مراسم اسکار شرکت نخواهد کرد.

صادق خان شهردار لندن نیز، با اعلام حمایت از فیلم فروشنده ساخته اصغر فرهادی، شرایطی را فراهم کرده است تا یک شب قبل از مراسم اسکار ۲۰۱۷، این فیلم در میدان ترافالگار، میدان اصلی شهر لندن نمایش داده شود.

دعوت شهردار #لندن از مردم برای تماشای فیلم فروشنده #اصغرفرهادى در میدان ترافالگار در شب مراسم #اسکارhttps://t.co/vdAFPO0KMS

— Pooneh Irani (@poonehirani) February 14, 2017

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خودکشی همزمان دو خواهر نوجوان در تهران

ایران برای از سرگیری مذاکرات هسته‌ای با آمریکا اعلام آمادگی کرد

وزارت اطلاعات از دستگیری طراح انفجارهای کرمان و انتقال او به داخل ایران خبر داد