کرملین استعفای مشاور ترامپ را «مساله ای داخلی» خواند

کرملین استعفای مشاور ترامپ را «مساله ای داخلی» خواند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

جمعی از نمایندگان پارلمان روسیه روز سه شنبه در واکنش به استعفای مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، این رویداد را در راستای تضعیف روابط دو کشور خواندند با این حال کرملین این گمانه زنی را رد می…

جمعی از نمایندگان پارلمان روسیه روز سه شنبه در واکنش به استعفای مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، این رویداد را در راستای تضعیف روابط دو کشور خواندند با این حال کرملین این گمانه زنی را رد می کند.

آگهی

مایکل فلین دوشنبه شب پس از افشای گفت و گویش با سفیر روسیه درباره تحریم های اعمال شده علیه دولت این کشور استعفا کرد. پیش تر آقای فلین به مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا اطمینان داده بود که درباره مساله تحریم گفت و گو نکرده است.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین این موضوع را مساله ای داخلی عنوان کرده است.

لئونید اسلوتسکی عضو کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان روسیه، دوما می گوید: «من چنین احتمالی را رد نمی کنم که دوباره زمانی سر و کله فلین پیدا شود و همه این وضعیت با هدف ایجاد تصوری بین مردم باشد که در نظام سیاسی آمریکا همچنان روسیه یک مخالف راهبردی شناخته می شود.»

مایکل فلین کوتاه ترین دوره خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید را در تاریخ دولت های ایالات متحده آمریکا داشته است. پس از وی، کیت کلاگ از ژنرال های بازنشسته ارتش از سوی رئیس جمهوری به عنوان مشاور موقت امنیت ملی انتخاب شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

استعفای مایکل فلین، مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ

انتشار کتاب دستیار سابق کاخ سفید؛ لباس‌های رئیس دفتر ترامپ از فرط سوزاندن اوراق بوی دود می‌داد

ادعای نویسنده کتابی جدید درباره مرداک: آرزوی میلیاردر ۹۲ ساله آمریکایی شنیدن خبر مرگ ترامپ است