لالیگای اسپانیا و رقابت سخت صدرنشینان

لالیگای اسپانیا و رقابت سخت صدرنشینان
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آلاوز باشگاه اسپانیایی این هفته تلخ و شیرین را با هم چشید.

آگهی

آلاوز باشگاه اسپانیایی این هفته تلخ و شیرین را با هم چشید. آنها چهارشنبه به حذف ریال مادرید به فینال جام پادشاهی راه یافتند و در بازی پایانی در مقابل آبی و اناری پوشان بارسلون قرار می گیرند. اما شنبه در لالیگا در مقابل بارسلونا به زانو درآمدند.

شنبه باشگاه آلاوز که میزبان بارسلونا بود در خانه تحقیر شد. آبی و اناری پوشان شش بر صفر رقیب را در خانه به زانو درآورند و جایگاه خود در مکان دوم جدول را مستحکم کنند. سوارز در این بازی هت تریک کرد و مسی و نیمار و راکیتیچ هم گلزنی کردند. بازی فینال بین دو باشگاه ۲۷ ماه مه خواهد بود.

تنها بارسا نبود که توانست در هفته ۲۲ لالیگاه خوش بدرخشد دیگر باشگاهها هم این هفته عالی کار کردند.

ابتدا زین الدین زیدان، او با سفیدپوشان بیشترین امتیازات را در لالیگا گرفته است و می تواند در هفته چهلم رئال مادرید را به امتیاز ۱۰۰ برساند.آنها با دو بازی کمتر از بارسا صدرنشین لالیگا هستند.

در کنار نام باشگاههای بزرگ امسال اثری از سویا می بینیم. آنها در زمین لاس پالماس سختباز در خانه موفق شدند پیروز میدان باشند و در مکان سوم سایه به سایه با بارسلونا هستند.

آتلتیکو مادرید هم که در خانه میزبان سلتاویگو بود در ۵ دقیقه پایانی معجزه کرد و بازی ۲ به یک باخته را به پیروزی سه بر دو بدل کرد. کاراسکو و گرزمن در این پیروزی نقش ویژه ای داشتند.

اما نگاهی به روزنامه های ورزشی اسپانیا در روز دوشنبه

لیگ قهرمانان اروپا این سه شنبه پی گیری می شود مرحله یک هشتم با بازیهای جذابی چون بارسا پاریسن ژرمن و آرسنال بایرن مونیخ آغاز می شود.

بنفیکا ۱-۱ بروسیا دورتموند
پاریسن ژرمن ۱-۲ بارسا
بایرن مونیخ ۳-۱ آرسنال
ریال مادرید ۲-۲ ناپولی

/

اما برای پایان برنامه به لیگ دسته سوم اسپانیا می رویم جایی که در یک بازی دروازه بان با یک ضربه از دروازه خود تنها گل پیروزی بخش را به ثمر می رساند. البته وزش باد ۷۰ کیلومتری در ساعت در به ثمر رسیدن این گل بی تاثیر نبود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سایه یک بوسه بر قهرمانی در جام جهانی؛ سرمربی تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا برکنار شد

بوسه دردسرساز رئیس فدراسیون اسپانیا؛ جنی هرموسو: تنها یک «ژست طبیعی محبت‌آمیز» بود

تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا برای نخستین بار قهرمان جام جهانی شد