Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

علی مطهری: دیداری با محصوران نداشته‌ام

علی مطهری: دیداری با محصوران نداشته‌ام
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

علی مطهری، نایب رئیس مجلس شورای ایران می گوید دیداری با میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد در حصر نداشته است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، آقای مطهری درباره شایعات مربوط به ملاقات خود با این سه نفر گفت:‌ «در برنامه سخنرانی من در دانشگاه فردوسی مشهد در روز سه‌شنبه (نوزدهم بهمن) در بخش پرسش و پاسخ، دانشجویی از موضوع حصر خانگی سئوال کرد. من گفتم طرحی برای ملاقات با محصوران داریم که دنبال مجوز آن هستیم تا از برنامه آنها برای بعد از آزادی مطلع شویم و نتیجه را به مراجع مربوط اعلام کنیم؛ گرچه قبلا با واسطه، موضع آنها را دریافت کرده‌ایم که بر حمایت از نظام و دولت و وحدت ملی تاکید داشته‌اند.»

مطهری: دیداری با محصوران نداشته‌امhttps://t.co/dYHkbmofvS

— خبرگزاری ایسنا (@isna_farsi) 8 février 2017

پیشتر برخی از منابع خبری با استناد به سخنرانی اخیر آقای مطهری، گزارش کرده بودند که وی با رهبران معترضان به نتیجه انتخابات سال ۱۳۸۸ دیدار کرده است. وی با رد این گزارش‌ها گفت که «این خبر پیش از این به صورت نادرست منتشر شد به طوری که این طرح به صورت یک اقدام انجام شده تلقی شد که به این وسیله اصلاح می‌شود.»

میرحسین موسوی و مهدی کروبی، دو نامزد معترض به نتایج انتخابات سال ۱۳۸۸ و زهرا رهنور، همسر آقای موسوی، از بهمن‌ ماه سال ۱۳۸۹ و در پی تظاهراتی که در تهران به منظور «حمایت از انقلاب‌های تونس و مصر» برگزار شد، بدون حکم مراجع قضایی در حصر خانگی به سر می‌برند. این افراد پیش از این بارها درخواست کرده اند که در دادگاهی علنی محاکمه شوند. علی مطهری، نماینده تهران در مجلس، یکی از شخصیت‌های سیاسی است که حصر این افراد را غیرقانونی توصیف می‌کند و خواستار محاکمه همه عاملان حوادث سال ۱۳۸۸ شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نگاهی به ۶ «سرباز نظام»؛ دوئل اصول‌گرایانه قالیباف و جلیلی یا اصلاح‌طلبی پزشکیان؟

شش نامزد مورد تائید نظام برای انتخابات ریاست جمهوری؛ لاریجانی و احمدی‌نژاد بار دیگر رد صلاحیت شدند

کشف هفته‌ای ۱۸ جسد مجهول‌الهویه در تهران؛ کمتر از ۱۰ درصد تابعیت خارجی دارند