Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

تور گردشگری برای معرفی رشوه بگیرها در مکزیکو

تور گردشگری برای معرفی رشوه بگیرها در مکزیکو
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

خبر کوتاه گروهی از معترضان به فساد مالی در مکزیک، یک تور اتوبوسرانی به نام « تور فساد» ترتیب داده اند که هر یکشنبه با شعارهایی علیه اختلاس و رشوه در این کشور در سطح پایتخت تردد خواهد…

آگهی

خبر کوتاه

گروهی از معترضان به فساد مالی در مکزیک، یک تور اتوبوسرانی به نام « تور فساد» ترتیب داده اند که هر یکشنبه با شعارهایی علیه اختلاس و رشوه در این کشور در سطح پایتخت تردد خواهد کرد.

قرار است این تور اتوبوسرانی بمدت سه ماه در مسیر خود ساختمان ها، موسسات و خطوط مترویی را که نامشان در پرونده های فساد مالی مطرح است به سرنشینان معرفی کند. ترتیب دهندگان این تور اتوبوسرانی می گویند هدف شان حساس کردن جامعه به فساد و رشوه در این کشور است اما قصد ندارند از سخنرانی های سیاسی برای این جلب توجه استفاده کنند.

یک ایستگاه مترو که جنوب این شهر را به غرب آن متصل می کند نیز از ایستگاههای رشوه در این تور گردشگری فساد است. این خط مترو که بیش از ۲۴ میلیارد پزو معادل یک میلیارد یورو هزینه در برداشته از سال ۲۰۱۴ و به دلیل مشکلات ایمنی و ساختمانی تعطیل شده است.

مقر گروه اسپانیایی اوبراسکون هارته لاین که یک گروه ساختمان و جاده سازی است نیز از دیگر ایستگاههای این تور گردشگری فساد است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پلیس اکوادور به قیمت قطع روابط دیپلماتیک از دیوار سفارت مکزیک بالا رفت تا محکوم فراری را دستگیر کند

تظاهرات ده‌ها شهروند آلبانی با کوکتل مولوتوف در برابر ساختمان شهرداری تیرانا

پایان پدیده «ابراهیم رئیسی»؛رئیس جمهوری که سودای رهبری داشت