Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نایب رئیس مجلس: آیا کسی از هاشمی، خاتمی و موسوی بیشتر به این نظام خدمت کرده است؟

نایب رئیس مجلس: آیا کسی از هاشمی، خاتمی و موسوی بیشتر به این نظام خدمت کرده است؟
Copyright 
نگارش از Hossein Alavi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس ایران روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن‌ماه در گفتگو با خبرگزاری ایلنا از تخریب دولت و نزدیکان حسن روحانی رئیس جمهوری توسط برخی رسانه های اصولگرا انتقاد کرده است.

نایب رئیس مجلس از جمله به اتهاماتی که درباره تخلف برادر رئیس جمهوری مطرح می شود اشاره کرده و گفته است: «اگر قوه قضائیه و دادگاه در جریان این اخبار قرار می‌گیرد، چرا برای دریافت پرونده اقدام نمی‌کند؟ اگر پرونده مربوط به این فرد غیرواقعی است، چرا با کسانی که اقدام به اتهام‌زنی می‌کنند، برخوردی صورت نمی‌گیرد؟ اگر این پرونده‌ها واقعی است، چرا با این فرد متخلف برخوردی صورت نمی‌گیرد؟»

مسعود پزشکیان از قوه قضائیه خواسته است که بنا به وظایف خود و با رعایت قانون به جرایم رسیدگی کند و اینکه بدون صدور حکم قضائی اتهام بزنیم، درست نیست.

آقای پزشکیان در این گفتگو به اتهام زنی علیه دیگر مسئولان نظام نیز انتقاد کرده و گفته است: «این سئوال به ذهن خطور می‌کند که در این مملکت چه کار کرده‌ایم که هر کسی که به میدان می‌آید و یک دوره رییس‌جمهور می‌شود یا رییس مجلس می‌شود، بلافاصله به ضد نظام و جمهوری تبدیل می‌شود؟» او اضافه کرده: «کسانی که در این مملکت تلاش کرده‌اند را باید قدر بدانیم. آیا کسی از هاشمی، خاتمی و موسوی بیشتر به این نظام خدمت کرده است. این افراد همگی عیب‌هایی هم داشته‌اند اما قطعاً نکات مثبت فراوانی نیز داشته‌اند.»

میرحسین موسوی نخست وزیر دوران جنگ با عراق، همراه همسرش زهرا رهنورد و نیز مهدی کروبی رئیس اسبق مجلس از اسفندماه ۱۳۸۹ در حبس خانگی قرار دارند و به دستور قوه قضائیه درج سخنان یا تصاویر محمد خاتمی که سال‌های ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۴ رپیس جمهوری اسلامی ایران بوده در رسانه‌ها ممنوع است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خودکشی همزمان دو خواهر نوجوان در تهران

ایران برای از سرگیری مذاکرات هسته‌ای با آمریکا اعلام آمادگی کرد

وزارت اطلاعات از دستگیری طراح انفجارهای کرمان و انتقال او به داخل ایران خبر داد