Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

امدادگران در ایتالیا: شش نفر از افراد مفقودشده بر اثر ریزش بهمن زنده هستند

امدادگران در ایتالیا: شش نفر از افراد مفقودشده بر اثر ریزش بهمن زنده هستند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

همزمان با ادامه عملیات جستجو و نجات در مرکز ایتالیا برای یافتن حدود ۳۰ نفر از افراد مفقود شده بر اثر سقوط بهمن، امدادگران موفق به شناسایی محل شش نفر از آنها…

آگهی

همزمان با ادامه عملیات جستجو و نجات در مرکز ایتالیا برای یافتن حدود ۳۰ نفر از افراد مفقود شده بر اثر سقوط بهمن، امدادگران موفق به شناسایی محل شش نفر از آنها شدند.

امدادگران ضمن تائید زنده بودن این شش نفر از امکان تماس خود با آنها خبر می دهند. پیش از این رسانه های ایتالیا از شناسایی محل دو جسد دیگر در طول شب خبر داده بودند. دو جسد نیز پیش از این کشف شده بود.

تخمین زده می شود در هنگام سقوط بهمن بین ۲۵ تا ۳۰ نفر از جمله تعدادی کودک در درون هتل ریگوپیانو بودند. این هتل که در ارتفاعات فاریندولا در استان پسکارا واقع شده است در ساعات پایانی بعدازظهر چهارشنبه بر اثر سقوط بهمن در توده ای عظیم از برف مدفون شد.

ریزش بهمن تنها ساعاتی پس از وقوع چهار زمین لرزه در این منطقه با قدرت بین ۵.۲ تا ۵.۷ در مقیاس ریشتر رخ داد. تنها دو نفر از این حادثه جان به در بردند.

احتمال داده می شود در جلسه هیات دولت ایتالیا که روز جمعه برگزار خواهد شد در منطقه وضعیت اضطراری اعلام شود. دادستانی ایتالیا تحقیق قضایی در مورد این حادثه را آغاز کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جسد زن جوان فرانسوی که به دنبال «شکار ارواح» بود در کلیسای متروکه‌ای در ایتالیا پیدا شد

پیرمرد نگون‌بخت ایتالیایی زیر هزاران قالب پنیر جان باخت

همه فرزندان نخست وزیر اسبق ایتالیا میلیاردر شدند