ترامپ در واکنش به انتقاد مریل استریپ: به او بیش از حد بها داده شده است

ترامپ در واکنش به انتقاد مریل استریپ: به او بیش از حد بها داده شده است
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا در واکنشی تند به انتقاد مریل استریپ در مراسم جوایز گلدن گلوب در توییترش نوشت که به نظر او مریل استریپ یکی از بازیگران هالیوود است که به او “بیش از حد بها” داده ش

آگهی

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا در واکنشی تند به انتقاد مریل استریپ در مراسم جوایز گلدن گلوب در توییترش نوشت که به نظر او مریل استریپ یکی از بازیگران هالیوود است که به او “بیش از حد بها” داده شده است.

او همچنین در توییتر خود نوشت: «مریل استریپ من را نمی شناسد اما دیشب در مراسم گلدن گلوب به من حمله کرد.»

Meryl Streep, one of the most over-rated actresses in Hollywood, doesn't know me but attacked last night at the Golden Globes. She is a…..

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) January 9, 2017

مریل استریپ هنگام سخنرانی در مراسم اعطای جوایز بدون اینکه نام دونالد ترامپ را به زبان آورد از رفتار او با یک خبرنگار دارای ناتوانی جسمی انتقاد کرد و گفت رفتار تمسخر آمیز کسانی که در قدرت هستند و استفاده از جایگاهشان برای تحقیر دیگران او را بهت زده کرده است.

آقای ترامپ در یک گردهمایی انتخاباتی در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ ادای خبرنگار نیویورک تایمز را که مبتلا به ناتوانی های حرکتی است، در آورده بود که با انتقادهای فراوانی مواجه شد.

او ضمن تکذیب گفته بود صرفا قصد داشته ادای کسی را درآورد که حرفی را که قبلا زده، پس می گیرد و حتی نمی دانسته این خبرنگار چه شکلی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بایدن: اگر ترامپ نامزد نمی‌شد، من هم کاندیدا نمی‌‌شدم؛ ترامپ: قول می‌دهم فقط روز اول دیکتاتور باشم

سن و سال جو بایدن؛ دست دموکرات‌ها برای جایگزینی او در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا خالی است

رئیس جمهوری منتخب آرژانتین در آمریکا؛ برنامه سفر خاویر میلی چه بود؟