Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

کارهای خیرخواهانه جورج مایکل

کارهای خیرخواهانه جورج مایکل
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مرگ جورج مایکل تنها هواداران میلیونی او را اندوهگین نکرده است.

آگهی

مرگ جورج مایکل تنها هواداران میلیونی او را اندوهگین نکرده است. دو روز پس از مرگ او بسیاری خبر از کارهای خیرخواهانه او می دهند. گفته می شود او همه ساله کمکهای مالی زیادی به افراد مستمند و محروم کرده است.

اولین نفری که درباره کمکهای نقدی مخفیانه او خبر داده زنی است که ادعا می کند در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرده نیاز به لقاح مصنوعی برای باردار شدن دارد اما پول آنرا ندارد. او نیاز به مبلغی معادل پانزده هزار پوند داشته است و جورج مایکل روز بعدی که او را در تلویزیون می بیند با او بصورت مخفیانه تماس می گیرد و این مبلغ را در اختیار این زن قرار می دهد.

یا مثلا در موردی دیگر پنج هزار پوند به یک پیشخدمت یک رستوران که بدهی زیادی داشته کمک کرده است. جورج مایکل در یکی از مراکز خیریه اسکان افردا بی خانمان بدون اینکه کسی از موضوع خبری داشته باشد کار می کرده و کمکهای مالی فراوانی به این مرکز کرده است. یکی از مدیران بنیادهای خیریه به کودکان بی سرپرست در لندن توییتی کرده است که طی آن اطلاع می دهد همه ساله جورج مایکل بیشتر از صد هزار پوند برای کمک به این کودکان هزینه می کرده است.

بسیاری از فعالان حقوق همجنسگرایان هم از او به عنوان یکی از مهمترین افراد مشهوری نام می برد که کمکهای مالی و معنوی زیادی به جنبشهای همجنس گرایی کرده است. گفته می شود او همواره به ورزشکاران کمک کرده است. یکی از شناگران اقیانوس پس از مرگ او گفته است که تنها در یک مورد جورج مایکل کمکی معادل ۵۰ هزار پوند اهدا کرده است اما این خواننده سرشناس همواره خواسته است تا گمنام بماند.

روزنامه تلگراف گفته است دلیل مرگ این خواننده مشهور مصرف بی رویه هرویین بوده است. این روزنامه ادعا کرده است جورج مایکل در سال جاری بارها بدلیل مصرف بی رویه هرویین در حالت بیهوشی به بیمارستان منتقل شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واکنش ها به مرگ جورج مایکل

پلیس لندن به دنبال چاقوکشی که تاکنون چهار نفر را مجروح کرده است

مسابقات دوی قهرمانی جهانی حلزون‌ها