Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

ادای احترام به جورج مایکل، خواننده سرشناس بریتانیایی

ادای احترام به جورج مایکل، خواننده سرشناس بریتانیایی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خبر درگذشت ناگهانی جورج مایکل، میلیونها نفر را در سراسر جهان بهت زده کرد.

آگهی

خبر درگذشت ناگهانی جورج مایکل، میلیونها نفر را در سراسر جهان بهت زده کرد.

بلافاصله پس از آنکه اعلام شد این ستاره موسیقی پاپ درگذشته است شماری از دوستداران او راهی خانه اش در آکسفوردشایر انگلستان شدند و با اهدای شاخه گل به او ادای احترام کردند. جورج مایکل در این خانه درگذشت.

گروهی از طرفداران او هم به سراغ خانه اش در شمال لندن رفتند. پدر این خواننده سرشناس بریتانیایی از مهاجران یونانی قبرس بود و مادرش اهل بریتانیاست. او در شمال لندن به دنیا آمده بود.

خانواده جورج مایکل اعلام کرده اند که او در روز کریسمش درگذشت.

هنوز دلیل مرگ او رسما اعلام نشده است اما به گفته پلیس مورد مشکوکی در ارتباط با مرگ او مشاهده نشده است. هرچند گفته شده است که برای تشخیص علت مرگ او، جسدش کالبدشکافی خواهد شد.

یکی از دوستداران جورج مایکل که برای ادای احترام به مقابل محل سکونت او آمده بود، گفت: «من با موسیقی او بزرگ شدم. ترانه های او مثل یک آلبوم موسیقی برای روزهای خوب و بد ما بود. خبر درگذشت او من را به اینجا کشاند که بگویم، جورج از تو متشکریم. ما در اتومبیل به موسیقی او گوش می کردیم.»

یک طرفدار دیگر گفت: «موسیقی جورج مایکل همیشه انرژی بخش بود. موسیقی او همیشه از نوع موسیقی شاد دهه هشتاد میلادی بود. شنیدن خبر مرگ او خیلی ناراحت کننده بود.»

جورج مایکل که در سن ۵۳ سالگی درگذشت کار خود را با گروه وَم در دهه هشتاد میلادی آغاز کرد. اما پس از آن به عنوان خواننده ای مستقل فعالیت هنری خود را ادامه داد و به شهرت رسید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واکنش ها به مرگ جورج مایکل

واکنش های جهانی به مرگ جورج مایکل

تور جهانی مدونا در لندن؛ استقبال گسترده هواداران از «ملکه پاپ»