دونالد ترامپ بمناسبت روز شکرگزاری در آمریکا پیامی منتشر کرد

دونالد ترامپ بمناسبت روز شکرگزاری در آمریکا پیامی منتشر کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا روز چهارشنبه در پیامی به مناسبت روز شکرگزاری، از مردم این کشور خواست یکدل و یکصدا شوند.

آگهی

دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا روز چهارشنبه در پیامی به مناسبت روز شکرگزاری، از مردم این کشور خواست یکدل و یکصدا شوند.

وی در این پیام که بروی سایت دونالد ترامپ قرار داده شده است، با بیان اینکه زمان آن فرا رسیده که یک تغییر واقعی در واشنگتن ایجاد شود، گفت: « ما یک کارزار سیاسی طولانی و دشوار را پشت سر گذاشته ایم. احساسات جریحه دار هستند و تنش موجود یک شبه پایان نمی یابد و متاسفانه هیچ چیز آرام پیش نرفت. با اینحال، ما یک شانس در برابرمان داریم و آنهم شانس ساختن تاریخ با یکدیگر، ایجاد تغییرات در [مقر دولت] واشنگتن، استقرار امنیت واقعی در شهرها و رفاه در جوامع ماست.»

دونالد ترامپ که قرار است روز بیستم ژانویه سوگند خود را بعنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا ادا کند، همزمان با انتشار این پیام، بتسی دیووس را که یک میلیاردر آمریکایی است، بعنوان وزیر اموزش در دولت خود منصوب کرد.

بتسی دیووس که طرفدار مدرسه و آموزش خصوصی است خواهر اریک پنس، مالک موسسۀ امنیتی خصوصی «بلک واتر» است که نیروهای نظامی تحت مدیریت وی در حوادث فلوجه که در سال ۲۰۰۷ اتفاق افتاد متهم به کشتن ۱۴ غیرنظامی شده اند.

رئیس جمهور منتخب آمریکا همچنین با ویلبر راس، که یک میلیاردر مشهور آمریکایی است برای وزارت تجارت این کشور گفت و گو کرده است. گفته می شود یکی از راههای ثروت اندوزی ویلبر راس، خریداری شرکت های ضعیف و یا بدهکار به قیمت پایین است.

دونالد ترامپ همچنین از قصد خود برای سپردن وزارت مسکن و شهرسازی به بن کارسون، جراح بازنشسته سخن گفته است. بن کارسون که یکی از نامزدهای رقابت های مقدماتی جمهوریخواهان بود، به نفع دونالد ترامپ از این کارزار انتخاباتی کنار کشید.

I am seriously considering Dr. Ben Carson as the head of HUD. I've gotten to know him well—he's a greatly talented person who loves people!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 22 novembre 2016

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دایناسورها احتمالا مقصر «عمر کوتاه» انسان‌ها هستند

آژانس‌های فدرال آمریکا از نفوذ هکرهای وابسته به سپاه خبر دادند

سنتکام: ناو هواپیمابر آیزنهاور آمریکا یک «پهپاد ایرانی» را رهگیری کرد