Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ترامپ می گوید سیستم متقلب از جمله اف بی آی از کلینتون دفاع می کند

ترامپ می گوید سیستم متقلب از جمله اف بی آی از کلینتون دفاع می کند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

علیرغم اعلام بسته شدن پروندۀ ایمیل های هیلاری کلینتون از سوی اف بی آی، دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان ساعاتی پس از انتشار نامۀ رئیس پلیس فدرال آمریکا در جمع هواداران خود در میشیگان سیستم حاکم بر این

آگهی

علیرغم اعلام بسته شدن پروندۀ ایمیل های هیلاری کلینتون از سوی اف بی آی، دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان ساعاتی پس از انتشار نامۀ رئیس پلیس فدرال آمریکا در جمع هواداران خود در میشیگان سیستم حاکم بر این کشور را «متقلب» دانست که تلاش می کند از هیلاری کلینتون حمایت کند.

وی در سخنرانی خود گفت: «این سیستم کاملا متقلب است و من از دیرباز به آن اشاره کرده ام. شما نمی توانید ۶۵۰ هزار ایمیل را در عرض هشت روز بازخوانی کنید. امکان ندارد. هیلاری کلینتون گناهکار است و خودش هم این را می داند. اف بی آی هم می داند، مردم هم می دانند و حالا به آمریکایی ها بستگی دارد که عدالت را روز هشتم نوامبر در صندوق های رای اجرا کنند.»

دونالد ترامپ از ابتدای کارزار انتخاباتی در برابر مواردی مانند عدم پرداخت مالیات بمدت بیش از ده سال و استفاده از کلمات رکیک در مورد زنان، بدون پاسخگویی به تکرار جریان ایمیل های نامزد دموکرات ها متمرکز شده است.

هیلاری کلینتون که روز یکشنبه در اوهایو بسر می برد، در این باره گفت: «همه ما در مورد حرف هایی که او می زند و کارهایی که می کند دیگر به اندازۀ کافی می دانیم. دیگر لازم نیست توهین ها و تحقیرهایی را که وی نسبت به مردم بزبان می آورد تکرار کنیم اما چشم اندازی که او از آمریکا نشان می دهد بسیار تاریک و تکه شده است. این آمریکایی نیست که من طی سفرهایم در سراسر کشور با آن روبرو شدم. من می خواهم چشم اندازی از امید داشته باشیم.»

کمتر از دو روز مانده به این انتخابات هیلاری کلینتون همچنان با ۴۴ درصد در نظرسنجی ها پیشتاز است و دونالد ترامپ که با ۳۹ درصد به فاصۀ پنج پله پایین تر از وی ایستاده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اف بی آی: در ایمیل های هیلاری کلینتون شواهدی از عمل مجرمانه نیافتیم

آشنایی با مراحل رای گیری و اعلام نتایج آرای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

دونالد ترامپ در جریان یک سخنرانی انتخاباتی برای طرفداران حزب لیبرترین‌ هو شد