در خبر آمده بود...

در خبر آمده بود...
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بازگشایی رستورانی عجیب در بروکلین در منطقه بروکلین شهر نیویورک رستورانی با نام «خانه ای از موم» بازگشایی شده است.

بازگشایی رستورانی عجیب در بروکلین

در منطقه بروکلین شهر نیویورک رستورانی با نام «خانه ای از موم» بازگشایی شده است.

آگهی

این رستوران عجیب و غریب هم جایی برای نوشیدن و غذا خوردن است و هم برای دوست داران و افراد کنجکاو در علم پزشکی یک موزه محسوب می شود. فضای این رستوران پوشیده از مجسمه بدن های تشریح شده و صورتهای مردگان است.


سایت موزیک به یوتیوب در آلمان برگشت

پس از ۷ سال سرانجام یوتیوب و مرکز مقابله با کپی رایت در آلمان در رابطه با حفظ حق مولف اثر به توافق رسیدند و از این پس سایت رسمی موزیک در این کشور نیز از طریق یوتیوب قابل دسترسی خواهد بود.

آلمان خواستار پرداخت به مولف اثر به ازای هر یک بازدید بود اما یوتیوب خواستار در نظر گرفتن یک نرخ ثابت به ازای هر اثر است.

تا پیش از این توافق از بین حدود هزار ویدئوی پرطرفدار در یوتیوب در سال ۲۰۱۳ میلادی بیش از ۶۱ درصد در آلمان قابل مشاهده نبود.


پایان خوش هالووین برای دختر سه ساله

هالوین برای “مولی” دختر سه ساله ای که ناچار بود در این زمان از بوستون به سانفرانسیسکو پرواز کند بسیار غمناک بود اما پدر او برای خوشحال کردن دخترش با پخش شکلات بین سرنشینان هواپیما و گذاشتن یک نوشته کوچک و شرح ماجرا حال و هوای دخترش را تغییر داد. مسافران زمانی که این دختر بچه در راهرو هواپیما راه می رفت در سبدش شکلات و شیرینی ریختند تا او نیز هالووین داشته باشد.


فیات های قدیمی تام هنکس

تام هنکس، ستاره هالیوود که برای فیلمبرداری یک فیلم در بوداپست، پایتخت مجارستان به سر می برد تصاویری از خود با دو خودروی فیات پرطرفدار منتشر کرد.

در یکی از تصاویر او در کنار یک پولسکی فیات ۱۲۶ دیده می شود و در دیگری نیز او در کنار یک فیات ۵۰۰ است که یکی از محبوب ترین خودروها در مجارستان و لهستان در دوران شوروی سابق به شمار می رود.

او ضمن ارسال این تصاویر نسبت به خودروهای جدیدش ابراز “شوق و شعف” کرده است.


نوزادان نارس در لباس ابرقهرمان برای هالووین

تعدادی از نوزادان نارس در بیمارستانی در کانزاس سیتی در ایالت متحده آمریکا همزمان با هالووین در نقش ابرقهرمان حاضر شدند.

یک خیریه برای این نوزادان لباسی با نشان ابرقهرمان تهیه کرد و در بیان دلیل این اقدام گفته است که خانواده های این نوزادان ممکن است هفته ها و یا ماه ها دور از آنها بمانند و این اقدام می تواند در والدین این احساس را ایجاد کند که کودکانشان مثل سایر کودکان عادی هستند و حتی می توانند در هالووین نیز مشارکت کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ویدیو؛ سورتمه بازی هاسکی‌ها در سواحل شنی آفریقای جنوبی

ویدئو؛ مبارزه با کووید۱۹ در ونزوئلا از طریق شرکت در آیین معنوی

یادبود جیمزباندها در موزهٔ مادام توسو