آزمون زننده اولین گل ایرانی قرن بیست و یکم در لیگ قهرمانان

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
آزمون زننده اولین گل ایرانی قرن بیست و یکم در لیگ قهرمانان

در هفته چهارم از لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی در خانه میزبان بارسلونا بود.

در این بازی ابتدا مانند بازی رفت مسی دروازه شاگردان پپ گواردیولا را گشود. گوندوگان در همان نیمه اول و در دقیقه ۳۹ بازی را روی پاس زیبای استرلینگ به تساوی کشاند و سپس دوبروین روی ضربه ایستگاهی گلی زیبا زد و نهایتا گوندوگان با ثبت گل سوم کار بارسا را تمام کرد. با اینحال بارسلونا با ۹ امتیاز همچنان در صدر این گروه است و منچسترسیتی در جایگاه دوم با هفت امتیاز.

در گروه دی آتلیتکو مادرید دو بر یک روستوف تیم سردار آزمون را شکست داد. در این بازی پس از گل اول گریزمن سردار آزمون توانست هم بازی را به تساوی بکشاند و هم اولین گل یک ایرانی در قرن بیست و یکم در لیگ قهرمانان را به ثمر رساند. اما گریزمن در ثانیه های پایانی گل دوم را زد تا روستوف با یک امتیاز در ته جدول جا خوش کند و مادرید و بایرن مونیخ با ۱۲ و ۹ امتیاز صعود خود به مرحله یک هشتم را قطعی کردند.

در گروه ای آرسنال و پاریسن ژرمن صعود خود را قطعی کردند. آرسنال در بلغارستان در حالیکه دو بر ۰ عقب بود و دو گل در نیمه اول به ثمر رساند تا بازی را به تساوی بکشاند و نهایتا مسوت اوزیل دیدنی ترین گل شب چهارم را بر توپچی ها به ثمر رساند تا آرسنال در صدر بماند و پاریسن ژرمن هم با برد در مقابل اف س بال هم امتیاز با آرسنال ده امتیازی، صعودش را قطعی کرد.

در گروه بی همچنان رقابت پایاپای است. ناپولی در استانبول با بشیکتاس به تساوی یافت و به صدر جدول رفت و بنفیکا هم در خانه دیناموکی اف را یک بر صفر مغلوب کرد تا در جایگاه دوم با هفت امتیاز باشد. بشیکتاش با ۶ امتیاز در تعقیب این دو تیم است.