در خبرها آمده بود...

در خبرها آمده بود...
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک دختر چهار ساله که به هفت زبان صحبت می کند. شکی وجود ندارد که این دختر بچه یک انسان «خارق العاده» است.

در خبرها آمده بود…

آگهی

یک دختر چهار ساله که به هفت زبان صحبت می کند

شکی وجود ندارد که این دختر بچه یک انسان «خارق العاده» است. او که تنها ۴ سال دارد به ۷ زبان زنده دنیا صحبت می کند، آنهم بدون لهجه. بلا، اهل روسیه است و با شرکت در برنامه تلویزیونی «افراد خارق العاده» به شهرت رسید. بلا به هفت زبان روسی (زبان مادری)، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، چینی، عربی و انگلیسی صحبت می کند.

ماجرای پسر بچه سوری که عاشق هاکی شد

استعداد و مهارت محمد المصری در بازی هاکی آنقدر دهن به دهن چرخید تا این نوجوان سوری به شهرت رسید. این پسربچه ۹ ساله که ۸ ماه پیش همراه خانواده اش از سوریه به کانادا مهاجرت کرده، تا پیش از آن ورزش هاکی را نمی شناخت. اما آشنایی او با فهد در اوتاوا، او را به این ورزش علاقمند کرد. او در مدرسه تابستانی به سرعت پله های ترقی را پیمود. بسیاری از کارشناسان معتقدند آینده محمد در ورزش هاکی، آینده روشنی است.

تمرین نظامی موجب وحشت اهالی جزیره کرس شد

فرود دستکم ۳۰۰ چترباز در سحرگاه ۲۵ اکتبر در روستای اُوتا در جنوب جزیره کرس، موجی از وحشت و هراس را بین ساکنان این روستا بوجود آورد. عدم اطلاع رسانی در مورد این مانور نظامی، اهالی روستا را سر در گم کرد. حتی شهردار و رییس پلیس هم در جریان این تمرین نظامی قرار نداشتند. اهالی روستا فکر کردند روستای آنها مورد حمله قرار گرفته و جنگ آغاز شده است.

تهیه فیلم پورن در کامیون در وسط شهر

چند روز پیش بود که تردد یک کامیون بزرگ مشکی در سطح خیابان های بوداپست خبرساز شد. هیچکدام از رهگذران نمی دانستند درون این کامیون چه چیزی در حال اتفاق افتادن است تا اینکه یک پست فیسبوکی، پرده از این راز برداشت:

درون کامیون فیلمبرداری یک فیلم پورن در حال انجام بود. در حالیکه رهگذران داخل کامیون را نمی دیدند، از نمای بیرون بعنوان پشت پرده فیلم پورن استفاده می شود.

چند اوکراینی برای برنده شدن یک گوشی «ایفون ۷» نام خود را تغییر دادند

گفته می شود چندین اوکراینی نام و نام خانوادگی خود را به «ایفون» و «۷» تغییر داده اند تا شانس خود را برای برخورداری از آخرین تلفن هوشمند شرکت اپل بالا ببرند. مسابقه ای با این عنوان توسط یک شرکت تلفنی اوکراین ترتیب داده شده است و تاکنون نام ۲ برنده از ۵ برنده اعلام شده است. هر دو برنده اعلام شده افرادی بوده اند که نام خود را تغییر داده اند.

اطلاعات بیشتر

تخریب ستاره ترامپ در پیاده روی مشاهیر هالیوود

مردی ملبس به لباس کارگران ساختمانی، حوالی ساعت شش صبح چهارشنبه با پتک به جان ستاره دونالد ترامپ در پیاده روی مشاهیرهالیوود افتاد و به آن آسیب وارد کرد. پلیس لُس آنجلس با تاکید این خبر گفته در پی تماس تلفنی شاهدان عینی در محل حاضر شده و روی ستاره را پوشانده است. پیش تر هم یک فرد ناشناس در اعتراض به سخنان تبعیض آمیز دونالد ترامپ، نماد نازی ها را بر روی ستاره او نقاشی کرده بود. ستاره دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۷ و در پی موفقیت او در یک برنامه تلویزیونی روی سنگفرش مزبور نصب شد.قاتل بعد از زلزله از زندان گریخت

وقوع زلزله در مرکز ایتالیا و هرج و مرج و فضای رعب و وحشت متعاقب آن به سه زندانی از جمله یک قاتل کمک کرد تا نقشه فرار از زندان را پیاده کنند. به گزارش روزنامه رپوبلیکا این سه نفر با گره زدن چوب های تخت به دسته جارو، نردبان ساخته و در ساعات اولیه بامداد پنجشنبه از پنجره زندان رُم گریخته اند. این سه زندانی جزء ۳۹ زندانی بودند که شب قبل از آن از زندان کامرینو به زندان رُم منتقل شده بودند.

اطلاعات بیشتر

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

روپرت مرداک در ۹۲ سالگی ریاست دو شرکت رسانه‌ای خود را به پسرش واگذار کرد

ادعای نویسنده کتابی جدید درباره مرداک: آرزوی میلیاردر ۹۲ ساله آمریکایی شنیدن خبر مرگ ترامپ است

جنبش «زن، زندگی، آزادی» برنده جایزه مطبوعات اروپا در سال ۲۰۲۳ شد