Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مادرید میزبان اجلاس جهانی فوتبال و آینده آن

مادرید میزبان اجلاس جهانی فوتبال و آینده آن
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مادرید میزبان اجلاس جهانی فوتبال است، اجلاسی که در آن سرمایه گذاران، مدیران و مالکان باشگاهها حضور دارند.

آگهی

مادرید میزبان اجلاس جهانی فوتبال است، اجلاسی که در آن سرمایه گذاران، مدیران و مالکان باشگاهها حضور دارند. بسیاری مدیران فیفا و یوفا هم اینجا حاضر شده اند تا درباره آینده فوتبال و یکی از پردرآمدترین سرمایه های جهان گفتگو کنند.

به نظر می رسد که آینده فوتبال در قاره آسیا و در دستان سرمایه داران این قاره است. نمونه آن مالکان آسیایی باشگاههای معتبری چون پاریسن ژرمن، منچسترسیتی، اینترمیلان، آ ث میلان، والنسیا، لستر و آتلتیکومادرید است.

ریک پری مدیر مالی یوفا می گوید: «این کارمان را پیچیده تر می کند، از طرف دیگر سرمایه زیادی در فوتبال وارد می کند و نباید آنرا به هدر داد. همچنین فرصتی فوق العاده در اختیار ما می گذارد، مانند یک میلیارد و سیصد میلیون چینی، یا شبه جزیره هند، میلیون ها نفر که عاشق و حامی منافع فوتبال هستند. این کشورها آینده فوتبال را می سازند.»

مدیر سابق باشگاه تاریخی لیورپول می گوید: « درست است که بیشترین پولها در لیگ برتر تولید می شود اما حساب و حقوق بازیکنان هم به این اندازه افزایش پیدا کرده است. همانطور که بدرستی گفتید لیگ برتر بهترین نتیجه ها را در لیگ های اروپایی نمی گیرد. جواب آن کمی نامعلوم است، اما شخصا فکر می کنم یکی از دلایل آن این است که رقابت در لیگ برتر بسیار بالاست و تمام بازیها چالش برانگیز هستند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اسپانیا با کسب نتیجه ۲ بر ۱ مقابل انگلیس قهرمان یورو ۲۰۲۴ شد

چالش‌های میزبانی جام‌جهانی ۲۰۳۴؛ دلارهای نفتی عربستان قرار است چگونه هزینه شوند؟

کارت آبی در فوتبال حرفه‌ای؛ جیانی اینفانتینو مخالفت کرد