Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

فروش تیشرت های «زن کثیف» در آمریکا در واکنش به گفتار دونالد ترامپ

فروش تیشرت های «زن کثیف» در آمریکا در واکنش به گفتار دونالد ترامپ
Copyright 
نگارش از مهران احمدی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

استفاده دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواه آمریکا از عبارت «زن کثیف» برای توصیف هیلاری کلینتون، رقیب خود از حزب دموکرات با گذشته نزدیک به یک هفته از برگزاری آخرین مناظره بین این دو نامزد همچنان خبرسا

آگهی

استفاده دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواه آمریکا از عبارت «زن کثیف» برای توصیف هیلاری کلینتون، رقیب خود از حزب دموکرات با گذشته نزدیک به یک هفته از برگزاری آخرین مناظره بین این دو نامزد همچنان خبرساز است.

بسیاری از سایت های خرده فروشی اینترنتی اقدام به فروش و تبلیغ تیشرت هایی کرده اند که بر روی آن عبارت «زن کثیف» نقش بسته است.

کتی پری، خواننده آمریکایی و از هواداران هیلاری کلینتون از جمله افرادی است که با پوشیدن این مدل از تیشرت ها نسبت به عبارت به کار برده شده از سوی نامزد حزب جمهوری خواه واکنش نشان داده است.

باب بلَند، مدیر عامل و پایه گذار شرکت تولیدکننده یکی از انواع این تیشرت ها می گوید: «افراد زیادی در این زمینه با ما سر و کار دارند، دلیل اصلی اینکه این پیراهن را می خرند این است که با خودشان فکر می کنند خیلی سرگرم کننده خواهد بود که در روز انتخابات یک تیشرت زن کثیف به تن داشته باشند. به نظرم اگر به مردم کمک کند دلیلی برای شرکت در انتخابات داشته باشند هیجان انگیز تر نیز هست. خوب می دانید که بسیاری از ما برای این انتخابات هیجان زیادی نداشتیم.»

فروش کالاهای مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اغلب در جریان برگزاری کنوانسیون دو حزب اصلی این کشور و همچنین روز رای گیری افزایش می یابد اما امسال مناظره ها نیز به فرصتی برای خرده فروشان تبدیل شدند.

واکنش ها به استفاده دونالد ترامپ از عبارت «زن کثیف» در عرصه کارزار انتخاباتی نیز همچنان ادامه دارد. الیزابت وارن، سناتور ایالت ماساچوست روز دو شنبه در یک گردهمایی انتخاباتی به همراه هیلاری کلینتون به انتقاد از گفتار نامزد جمهوری خواهان پرداخت.

او خطاب به دونالد ترامپ گفت: «ما زنان کثیف گام های کثیفمان را بر خواهیم داشت تا رای های کثیفمان را به صندوق بیندازیم و تو را برای همیشه از زندگی مان خارج کنیم.»

Mood.

Get your #NastyWoman shirt here ➝ https://t.co/HhJdPYibmCpic.twitter.com/tAL0Rpj4Pi

— Texas Democrats (@texasdemocrats) October 23, 2016

Sales jumped 250% from the daily average after this e-commerce site introduced 'nasty woman' merch https://t.co/ETlwSEL96Upic.twitter.com/FCrtsKTtMq

— Forbes (@Forbes) October 22, 2016

Trump's “nasty woman” remark becomes galvanizing moment for Clinton in race marked by gender gap https://t.co/7PJN97EfEwpic.twitter.com/f1lRtakWee

— This Week (@ThisWeekABC) October 24, 2016

Warren: 'Nasty women' to 'cast our nasty votes' against Trump https://t.co/wGtoKpE2YCpic.twitter.com/ssvrmMkPrK

— USA TODAY (@USATODAY) October 25, 2016

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رای زودهنگام شهروندان در برخی از ایالت های آمریکا

دموکراتها به دنبال پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات سنای آمریکا

جانسون به جای جکسون؛ ترامپ موقع مسخره کردن حواس‌پرتی بایدن دچار فراموشی شد