دفاع ملانیا ترامپ از همسرش در واکنش به انتشار اخباری از تعرض جنسی او به زنان

دفاع ملانیا ترامپ از همسرش در واکنش به انتشار اخباری از تعرض جنسی او به زنان
نگارش از Euronews

ملانیا ترامپ درصدد دفاع از همسرش برآمده است.

ملانیا ترامپ درصدد دفاع از همسرش برآمده است. او روز دوشنبه در گفتگو با شبکه های تلویزیونی آمریکا، درباره ادعای شاکیان زن آقای ترامپ که او را متهم به تعرض جنسی کرده بودند، گفت این سخنان دروغ است و در این زمینه هیچ شاهد و مدرکی وجود ندارد.

او همچنین درباره سخنان دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۵ میلادی درباره زنان گفت اگرچه این سخنان توهین آمیز بوده، اما همسرش از او عذرخواهی کرده است.

دونالد ترامپ نیز همچنان بر بالا بودن احتمال وقوع تقلب در انتخابات پیش رو اصرار دارد و می گوید ممکن است نتیجه را قبول نکند.

او بار دیگر گفت: «آنها حتی می خواهند در مراکز رای گیری دست به تقلب بزنند. باور کنید که اتفاقات زیادی خلاف آنچه می گویند روی می دهد. هنوز رای افرادی که ۱۰ سال پیش مردند به صندوق ها ریخته می شود و مهاجران غیرقانونی رای می دهند.»

آقای ترامپ رسانه ها را متهم کرد که تقلبهای صورت گرفته در انتخابات و تخلفات انجام شده توسط هیلاری کلینتون را نادیده می گیرند.
او همچنین ادعا کرد که برای جلوگیری از پیگیری های قانونی در موضوع استفاده از ایمیل شخصی برای تبادل اطلاعات محرمانه، یک تبانی میان خانم کلینتون در دوران فعالیتش در وزارت خارجه آمریکا و اف بی آی وجود داشته است.

با این وجود خانم کلینتون همچنان در افکار عمومی از محبوبیت بیشتری برخوردار است. بنا بر نتایج آخرین نظرسنجی ها ۴۷ درصد از شهروندان قصد دارند به هیلاری کلینتون و ۳۸ درصد به دونالد ترامپ رای دهند.

مطالب مرتبط