«قلعه دراکولا» در رومانی تجربه ای ترسناک

«قلعه دراکولا» در رومانی تجربه ای ترسناک
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

چند روزی بیشتر تا جشنهای هالووین نمانده است و اگر از برنامه های تکراری خسته شده اید و به دنبال جایی می گردید که واقعا شما را به وحشت بیاندازد، قلعه برَن در رومانی شاید بهترین مکان…

آگهی

چند روزی بیشتر تا جشنهای هالووین نمانده است و اگر از برنامه های تکراری خسته شده اید و به دنبال جایی می گردید که واقعا شما را به وحشت بیاندازد، قلعه برَن در رومانی شاید بهترین مکان باشد. این قلعه تاریخی در ترانسیلوانیا به «خانه دراکولا» مشهور است و سالیانه هزاران گردشگر را برای دیدار با هیولاهای خیالی به این منطقه دعوت می کند.

یکی از گردشگران که از فلوریدای آمریکا آمده است می گوید: «ما عاشق هالووین هستیم و به همین دلیل به اینجا آمدیم. ما می خواستیم قلعه دراکولا را از نزدیک تماشا کنیم. هرچقدر هم که بگویند اینجا ربطی به دراکولا ندارد، اما بازهم این مکان برای ما جذاب است.»

این قلعه در روز موزه ای است که چندان ترسناک نیست، اما با تاریکی شب، شمعها روشن می شوند و برای گردشگران داستانهایی ترسناک درباره هیولاهای خون آشام و دراکولا گفته می شود. به آنها حتی این فرصت داده می شود که در یک تابوت دراز بکشند تا تجربه مرگ را بهتر لمس کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شپش‌ها و راز دیرینه منشأ پیدایش لباس؛ انسان‌ها از چه زمانی دیگر برهنه نزیستند؟

تصاویری از پنجاهمین رژه سالانه هالووین نیویورک

تصاویر برگزاری بزرگترین جشن هالووین اروپا