مقدماتی جام جهانی روسیه: توقف خانگی ولز و برتری اسپانیا در زمین آلبانی

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
مقدماتی جام جهانی روسیه: توقف خانگی ولز و برتری اسپانیا در زمین آلبانی

در ادامه رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه اروپا، تیم ملی ولز یکشنبه شب در خانه مقابل گرجستان با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ متوقف شد.

گرت بیل ستاره رئال مادرید در دقیقه ۱۰ ولز را ۱ بر ۰ جلو انداخت اما گرجستان در نیمه دوم و در دقیقه ۵۷ توسط اوکریاشویلی موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.

در این گروه تیمهای صربستان و ایرلند با برد مقابل اتریش و مولداوی ۷ امتیازی شدند و مکان های اول و دوم جدول گروه D را به خود اختصاص دادند. شاگردان کریس کُلمن با ۵ امتیاز در مکان سوم این گروه قرار دارند.

در دیگر دیدار انجام شده از گروه G این مسابقات، تیم ملی اسپانیا در زمین آلبانی به میدان رفت که این مسابقه در پایان ۲ بر ۰ به نفع تیم میهمان خاتمه یافت.

کاستا و نولیتو در دقایق ۵۵ و ۶۳ برای اسپانیا گلزنی کردند تا شاگردان خولن لوپتگی با ۷ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به ایتالیا در صدر جدول این گروه قرار گیرد. ایتالیا در بازی یکشنبه شب خود مقابل حریف نه چندان مطرحی چون مقدونیه دیدار سختی را پشت سر گذاشت و در نهایت موفق شد در دقایق تلف شده ۳ بر ۲ مقابل میزبان به پیروزی برسد.

تیم های فنلاند و کرواسی نیز از گروه I به مصاف هم رفتند که در پایان این تیم کرواسی بود که موفق شد در خانه حریف با تک گل کاپیتان ماریو ماندژوکیچ ۳ امتیاز شیرین را از آن خود کند.

کرواسی اکنون با ۷ امتیاز در صدر جدول این گروه قرار دارد و ایسلند با پیروزی ۲ بر ۰ مقابل ترکیه با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در مکان دوم جای گرفته است.