Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

مناظره مایک پنس و تیم کین؛ تحلیلگران امتیاز بیشتری به مایک پنس می دهند

مناظره مایک پنس و تیم کین؛ تحلیلگران امتیاز بیشتری به مایک پنس می دهند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در تنها مناظره بین نامزدهای معاونت دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری آمریکا که شامگاه سه شنبه در دانشگاه لانگوود ویرجینیا بر پا شد، مایک پنس نامزد معاونت دونالد ترامپ چهره

آگهی

در تنها مناظره بین نامزدهای معاونت دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری آمریکا که شامگاه سه شنبه در دانشگاه لانگوود ویرجینیا بر پا شد، مایک پنس نامزد معاونت دونالد ترامپ چهره ای آرام و توانا از خود به نمایش گذاشت.

موفقیت فرماندار جمهوریخواه ایندیانا از این رو بود که او از تمام مبالغه هایی که با کارزار ترامپ مرتبط است، اجتناب کرد. اما رقیب او تیم کین دموکرات چندین بار پرخاشگرانه ظاهر شد.

استفان گروبه خبرنگار یورونیوز از واشنگتن می گوید: بحث معاون های دو کاندیدای ریاست جمهوری یک برنده مطلق نداشت اما مایک پنس فرماندار جمهوریخواه ایالت ایندیانا در تقسیم امتیازات برنده بود. این دیدگاه عمومی در میان تحلیلگران در روز بعد از مناظره بود.

تیم کین سناتور دموکرات ایالت ویرجینیا هم در برخی لحظات قوی ظاهر شد و برخی مواقع کمی بیش از حد تهاجمی و پرخاشگرانه واکنش نشان داد بویژه برای مردی که کارزار حزبش در نظرسنجی ها در صدر است.

مسئله جمهوریخواهان این است که مایک پنس نماینده همه چیزهایی ظاهر شد که دونالد ترامپ در اولین مناظره اش با هیلاری کلینتون فاقد آنها بود. مایک پنس آرام، توانا و منسجم بود. ترامپ که مایل نیست به حاشیه رانده شود، اکنون نه تنها با رقیبش هیلاری کلینتون بلکه با معاونش هم مورد مقایسه قرار می گیرد.

با این حال برای مایک پنس این شرایط ممکن است زمینه ای برای حضور او در مبارزات انتخاباتی سال ۲۰۲۰ فراهم کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فضای سیاسی دو قطبی در آمریکا؛ افسر مدافع کنگره و مهاجم به آن هر دو نامزد انتخابات شدند

ورود نامزدی دیگر به رقابت تکراری بایدن و ترامپ؛ رابرت کندی جونیور کیست و چرا نامزد ریاست جمهوری شد؟

حمایت بایدن از موضع سناتوری که خواستار انتخابات زودرس در اسرائیل شده بود