ترامپ بطور بیسابقه ای به هیلاری تاخت

ترامپ بطور بیسابقه ای به هیلاری تاخت
نگارش از Euronews

روزنامه «نیویورک تایمز» ادعا کرد «دونالد ترامپ» با طرفند از مالیاتی که می باید می پرداخت طفره رفته است، بطور قانونی و با اعلام ضرر ۹۱۶ میلیون دلاری در اظهارنامه مالیات بردرآمد خود برای سال ۱۹۹۵…

روزنامه «نیویورک تایمز» ادعا کرد «دونالد ترامپ» با طرفند از مالیاتی که می باید می پرداخت طفره رفته است، بطور قانونی و با اعلام ضرر ۹۱۶ میلیون دلاری در اظهارنامه مالیات بردرآمد خود برای سال ۱۹۹۵ میلادی.

این گزارش نیویورک تایمز در حالی منتشر می شود که با نزدیکتر شدن روز برگزاری دومین مناظره تلویزیونی و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هیجان و تاخت و تاز لفظی نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه به یکدیگر شدت گرفته است. یکه تاز این میدان البته دونالد ترامپ است.

آقای ترامپ در آخرین سخنرانی خود در خصوص رقیب انتخاباتی خود گفت:«هیلاری کلینتون تنها به خودش و به حامیان مالی اش وفادار است. اگر حقیقت را می خواهید، فکر نمی کنم او حتی به بیل وفادار باشد. مردم حقیقتا، چرا باشد؟ این طور نیست؟»

وی در ادامه افزود:«او یک فاجعه است. زنی است که باید در چندین عرصه بجنگند اما نمی تواند پنج متر بسوی خودروی خود قدم بردارد. چه می گویید، نه، غیر این است؟»

سخنان نیشدار و کنایه آمیز آقای ترامپ اشاره به بیحال شدن خانم کلینتون در مراسم یادبود قربانیان ۱۱ سپتامبر در نیویورک بود.

پنج هفته به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی است. برخی از تحلیگران پیشتازی هیلاری کلینتون در نظرسنجی ها بدنبال اولین مناظره تلویزیونی را دلیل تشدید حمله لفظی آقای ترامپ به وی می دانند.

مطالب مرتبط