بیل کلینتون: سالانه میلیونها نفر سرما می خوردند این اصلا عجیب نیست

بیل کلینتون: سالانه میلیونها نفر سرما می خوردند این اصلا عجیب نیست
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هیلاری کلینتون از روز پنجشنبه کارزار انتخاباتی خود را از سر می گیرد.

آگهی

هیلاری کلینتون از روز پنجشنبه کارزار انتخاباتی خود را از سر می گیرد. پزشک وی نیز با انتشار نامه ای از بهبود حال وی خبر داده و تاکید کرده است نامزد دموکرات ها می تواند کاملا فعالیت های خود را دوباره آغاز کند. در این نامه همچنین تایید شده که بیماری ذات الریۀ هیلاری کلینتون مسری نیست و کاملا کنترل شده است.

طی روزهای غیبت هیلاری کلینتون به دلیل ابتلا به ذات الریه، باراک اوباما و بیل کلینتون در کارزار انتخاباتی نامزد دموکرات ها شرکت کرده بودند.

رئیس جمهوری پیشین آمریکا در یکی از این سخنرانی ها به هیاهوی ایجاد شده در مورد بیماری همسرش اشاره کرد و گفت: «او حالش خوب است و از فردا دوباره برمی گردد. در زمان عجیبی زندگی می کنیم، مردم فکر می کنند سرما خوردگی یک اتفاق غیر معمولی است. میلیونها نفر هر سال دچار سرما خوردگی می شوند.»

بیل کلینتون این مساله را به موضوعی برای شوخی کردن تبدیل کرده و می گوید گویی بیماری هیلاری کلینتون به بزرگترین مشکل از زمان جنگ دوم جهانی به اینسو تبدیل شده است. رئیس جمهوری سابق آمریکا تاکید کرده است همسرش زمانی طولانی در کنار وی ایستاده و حالا نوبت اوست که در کنار نامزد دموکرات ها بایستد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بیل کلینتون به دلیل «عفونت نامرتبط با کووید» در بیمارستان بستری شد

کالین پاول: کلینتون گستاخ و ترامپ مایه خفت ملی است

جو بایدن در جریان مراسم نظامی نقش بر زمین شد