آغاز طوفانی بایرن مونیخ در بوندس لیگا

آغاز طوفانی بایرن مونیخ در بوندس لیگا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بایرن مونیخ مربی اش را عوض کرده است اما همچنان نتایج درخشانی می گیرد.

آگهی

بایرن مونیخ مربی اش را عوض کرده است اما همچنان نتایج درخشانی می گیرد. بایرن مونیخ بوندس لیگا را با پیروزی پرگل آغاز کرد. آنها ۶ بر صفر وردربرمن را در هم کوبیدند.

اولین گل را ژابی آلونسو وارد دروازه برمنی ها کرد. پس از او بهترین مهاجم بایرن، لواندوفسکی توانست دو گل قبل از پایان نیمه اول بزند تا وردربرمنیها تقریبا تمام امیدشان را از دست بدهند.فیلیپ لام، کاپیتان بازی را ۴ بر صفر کرد و فرانک ریبری که رابطه بهتری با کارلو آنچلوتی به نسبت پپ گواردیولا دارد توانست گل پنجم را وارد دروازه وردربرمن کند. پیش از سوت پایان بازی بازی لواندفسکی سومین گل خود را در یک ضربه پنالتی به ثمر رساند.

به انگلستان می رویم جایی که سه تیم برتر همچنان با برد به یکدیگر باج نمی دهند. ژوزه مورینیو، آنتونیو کونته و پپ گواردیولا که فصل را با موفقیت کامل آغاز کرده اند.

منچستر سیتی تیم پپ گواردیولا نتایج درخشانی گرفته است و آنها موفق شدند در آخرین بازی لیگ برتر وستهام را ۳ بر یک مغلوب کنند. استرلینگ ستاره این بازی بود و دو گل منچسترسیتی را به ثمر رساند و در پی او فرناندینو گل دیدنی دیگری برای منچستر سیتی به ثمر رساند.

منچستریونایتد هم توانست در اولدترافورد هال سیتی را یک بر صفر مغلوب کند. شاگردان مورینیو هر چند بر بازی مسلط بودند اما تنها در دقیقه ۹۳ توانستند گل برتری را وارد دروازه حریف کنند تا از صدر جدول فاصله نگیرند.

نهایتا چلسی دگرگون شده آنتونیو کونته هم بدون حرف توانست برنلی را ۳ بر ۰ در استنفوردبریج مغلوب کند و با تفاضل گل فوق العاده در صدر جدول جا خوش کرد. ستاره آبی پوشان چلسی ادن هازاری بود که هم گل زد و هم پاس گل داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دوگانه بایرن مونیخ با قهرمانی در جام حذفی شکل گرفت

سرقت ۵۰۰ هزار یورویی از منزل ستاره منچستر ‌‌سیتی

لیگ قهرمانان اروپا؛ مورینیو و شیاطین سرخ بدنبال خروج از بحران