Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نام های بزرگ در ریو

نام های بزرگ در ریو
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کریس فروم بریتانیایی از جمله نام های بزرگی است که در ریو همه انتظارشان را می کشند.

آگهی

کریس فروم بریتانیایی از جمله نام های بزرگی است که در ریو همه انتظارشان را می کشند. فاتح دور اخیر تور دوچرخه سواری فرانسه حالا به ریو آمده تا طلای دیگری را بر گردن آویزد. او در مسابقه روز شنبه و نیز در تایم تریل انفرادیِ دهم اوت از جمله بخت های اول قهرمانی است.

دافنه شیپرز، ملکه جدید دومیدانی هلند است که مدال برنز رقابت های هفت گانه را در سال ۲۰۱۳ در کارنامه دارد. او یکماه پیش در رقابت های قهرمانی اروپا مدال طلای ۱۰۰ و ۴ در ۱۰۰ متر را از آن خود کرد و بدنبال درخشش در ریو است.

تدی رینر از جمله ستاره های ورزش جودوی فرانسه در ریو است. او در سن ۲۷ سالگی هشت عنوان جهانی را در کارنامه دارد. پرچم دار کاروان فرانسه، و مدافع عنوان قهرمانی در المپیک از شش سال پیش تاکنون شکست نخورده است.

نواک جکویچ مرد شماره یک تنیس جهان که دوازده قهرمانی در مسابقات گرند اسلم را در کارنامه دارد به دنبال نخستین طلای المپیکی است که جای آن در کلکسیون افتخاراتش خود نمایی می کند. این تنیس باز صرب نخستین مسابقه در ریو را مقابل دل پوتروی آرژانتینی انجام می دهد.

سرنا ویلیامز که سه بار سابقه حضور در بازیهای المپیک را دارد در ریو به چیزی جز دفاع از عنوان قهرمانی اش فکر نمی کند. ستاره آمریکایی تنیس زنان از جمله بخت های اصلی کسب طلا در المپیک امسال است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تور دو فرانس زنان که سال‌ها بی‌توجه و بی‌تماشاگر ماند؛ دوچرخه‌سوار هلندی قهرمان دومین دوره شد

استقبال ده‌ها هزار نفر در کپنهاگ از یوناس وینگگارد قهرمان مسابقات تور دو فرانس

دوچرخه‌سوار بریتانیایی رکورد سرعت رکاب‌ زدن در یک ساعت را شکست